PENDİK HABERLERİ / İstanbul

 • Binali Yıldırım'dan Muhtar Ziyareti AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Tuzla Aydınlı Mahallesi Muhtarlığını ziyaret etti.
 • Pendik'te Sokaklar Ramazan'la Bereketlendi Pendik Belediyesi Ramazan’ın bereketini sokaklara taşıdı. Fevzi Çakmak Mahallesi’nde yapılan sokak iftarında 3 bin vatandaş birlikte orucunu açtı. İftar öncesi masaları dolaşarak vatandaşları selamlayan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, birlikte bulunmanın ve aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.
 • (Özel) Pendik'te Doğalgaz Borusunun Patlaması Sonucu Yaralanan Genç Hayatını Kaybetti Pendik’te önceki hafta kazı sırasında doğalgaz borusunun patlamasının ardından ağır yaralanan Sefa Kınataş hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Olay sonrası ortaya çıkan yeni görüntülerde ise ağır yaralı gence diğer vatandaşların müdahale ettiği anlar görülüyor.
 • Patenli Gençlerin Tehlikeli Yolculuğu Kamerada Pendik’de otobüsün arkasına takılan patenli 3 genç tehlikeli şekilde yolculuk etti. O tehlikeli yolculuk cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • Pendik'de Patenli Gençlerin Tehlikeli Yolculuğu Kamerada Pendik’de otobüsün arkasına takılan patenli 3 genç tehlikeli şekilde yolculuk etti. O tehlikeli yolculuk cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • (Özel) Pendik Sahil Yolunda Kaza Açıklaması 1 Yaralı Pendik sahil yolunda kırmızı ışığa rağmen duramayan sürücü önünde duran araca çarptı. Kazada yaralanan sürücü hastaneye kaldırılırken, kazanın şokunu yaşayan bir kadın yolcu kaldırımda hüngür hüngür ağladı.
 • Binali Yıldırım Açıklaması 'Oy Çalanlardan Hesap Soracak Mısınız?' İstanbul Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesi kararının ardından Cumhur İttifakı’nın adayı Binali Yıldırım, sahada çalışmalarına devam ediyor.
 • Binali Yıldırım Açıklaması 'Oyların Tamamı Sayılsaydı 60 Bin Farkla Kazanmıştık' İSTANBUL – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, seçimlerin iptaline ilişkin, “Eğer o oyların tamamı sayılsaydı, en az biz 60 bin oy farkla sandıktan birinci çıkacaktık. 31 Mart’ta sizin oylarını gasp edenlere, 23 Haziran’da hesabını soracağız” dedi.
 • İstanbul'da Genç Kadına Evinde Dehşeti Yaşattılar Pendik’te genç bir kadının evinin kapısını çalarak içeriye girdikten sonra önce darp sonra gasp eden şüphelilerden biri yakalandı. Şahısların binaya girdikten sonra koşarak çıkmaları ise kameraya yansıdı.
 • (Özel) Pendik'te İlginç Zincirleme Kaza Kamerada Pendik’te trafikte hızını alamayan araç önünde duran araca çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan araç da önündeki kamyona çarptı. Araçlarda maddi hasar meydana gelirken kaza anları güvenlik kameralarına yansıdı.
 • (Özel) Yolun Ortasında Duran Yayaya Otobüsün Çarptığı Anlar Kamerada Pendik’te bir İETT otobüsü, yolun karşısına geçmeye çalışan alkollü yayaya çarptı. Kendisine yardım etmek isteyen sağlık görevlilerine zor anlar yaşatan yaralı şahıs hastaneye kaldırıldı.
 • Üzerinde 10 Yazan 100 Liralık Banknot Görenleri Şaşırttı Müşterisiyle yaptığı alışveriş sonrasında eline aldığı parayı inceleyen Mutlu Karakaya ilginç bir an yaşadı. Elindeki 100 lirada bir sıfırın eksik yazıldığını fark eden Karakaya, bu parayı koleksiyonuna ekledi.
 • Gençler Meslek Seçiminde Çözüm Üretecekler Pendik Belediyesinin “Meslek Seciminde Gençlik Politikaları” Projesi için Ağrı, Bursa ve İstanbul’dan seçilen 52 genç, Pendik’te bir araya gelerek ilk toplantılarını gerçekleştirdi. Gençler, meslek seçimi konusunda yaşanan sorunlara çözüm önerileri üretmek üzere çalışmalara başladı.
 • (Özel) Üzerinde 10 Yazan 100 Liralık Banknot Görenleri Şaşırttı Müşterisiyle yaptığı alışveriş sonrasında eline aldığı parayı inceleyen Mutlu Karakaya ilginç bir an yaşadı. Elindeki 100 lirada bir sıfırın eksik yazıldığını fark eden Karakaya, bu parayı koleksiyonuna ekledi.
 • Pendik'te Doğalgaz Borusu Kazı Esnasında Patladı Açıklaması 1 Yaralı Pendik’te kazı sırasında doğalgaz borusunun patlaması sonucu 1 kişi yaralandı. Doğalgaz borusunun patlaması ile çıkan yangına itfaiye müdahale ederken, alevler metrelerce yukarı çıktı.
 • Binali Yıldırım Açıklaması 'Bugün Karar Verilmesini Bekliyoruz' AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı’nın 31 Mart seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Pendik’te bulunan Amine Hatun Camii’ndeki sabah namazının ardından açıklamalarda bulundu. Yıldırım, “Zannediyorum yarından itibaren bir karara varacak” dedi.
 • AK Parti İstanbul Belediyesi Başkanı Adayı Binali Yıldırım Açıklaması 'Bugün Karar Verilmesini Bekliyoruz' AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı’nın 31 Mart seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Pendik’te bulunan Amine Hatun Camii’ndeki sabah namazının ardından açıklamalarda bulundu. Yıldırım, “Zannediyorum yarından itibaren bir karara varacak” dedi.
 • İlkay Öğretmeni Öldüren Kiralık Katilin İfadesi Ortaya Çıktı Kartal’da bir ilkokulda öğretmenlik yapan İlkay Sivaslı’nın kendisini öldürmesi için tuttuğu kiralık katilin emniyetteki ifadesi ortaya çıktı. Kiralık katilin ifadesinde, "İlkay Sivaslı’nın ısrarı üzerine yataktan aldığım yastığı göğsüne koydum. Tabancayı elime aldım. Bana, ‘Tam kalbime denk getir’ dedi. Ben de silahı yastığın üzerine bastırarak kalbine gelecek şekilde ateş ettim" dediği öğrenildi.
 • İlkay Öğretmen Sevgilisinin Kurşunları İle Can Verdi İstanbul Kartal’da bir ilkokulda öğretmenlik yapan İlkay Sivaslı, sürekli adres değiştirerek kurtulmak istediği sevgilisi tarafından vurularak hayatını kaybetti.
 • (Özel) İlkay Öğretmen Sevgilisinin Kurşunları İle Can Verdi İstanbul Kartal’da bir ilkokulda öğretmenlik yapan İlkay Sivaslı, sürekli adres değiştirerek kurtulmak istediği sevgilisi tarafından vurularak hayatını kaybetti. Öğretmenin görev yaptığı okulda öğrencileri tarafından köşe hazırlanırken, İlkay öğretmenin yazdığı "Ve şimdi perde kapanıyor" sözü herkesi duygulandırdı.
 • Güpegündüz Yaşanan Lastik Hırsızlığı Kamerada Pendik’te minibüsle bir lastikçi dükkanına gelip yoldan geçen araçlara ve yayalara aldırmadan lastik çalan hırsızlar güvenlik kamerasına yakalandı.
 • (Özel) Pendik'de Alışveriş Merkezinde Faciadan Dönüldü Pendik’de bir alışveris merkezinde oynayan bir çocuk, elektrik kablolarının sarktığı aydınlatma direğine değmesiyle elektrik akımına kapıldı. Elinden yaralanan çocuk hastaneye kaldırıldı. Küçük çocuk tedavisinin ardından taburcu oldu.
 • (Özel) Güpegündüz Yaşanan Lastik Hırsızlığı Kamerada Pendik’te minibüsle bir lastikçi dükkanına gelip yoldan geçen araçlara ve yayalara aldırmadan lastik çalan hırsızlar güvenlik kamerasına yakalandı.
 • Ulusal Çalıştayda Rip Akıntısı Ele Alındı İstanbul’da düzenlenen Suda Boğulmalar ve Çeken Akıntı Ulusal Çalıştayı’nda rip akıntısı olan bölgelerde boğulma vakalarının nasıl azaltılabileceği ele alındı.
 • E-5'Te 3 Araç Birbirine Girdi Açıklaması 3 Yaralı E-5 karayolu Pendik mevkisinde hızını alamayan araç sürücüsü önündeki araca çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulan diğer aracın da öndeki araca çarpmasıyla zincirleme kaza meydana geldi. Kazada 3 kişi hafif yaralanırken yolda kısa süreli trafik yoğunluğu yaşandı.
 • 'Sizin Güveninize Layık Olmak İçin Ne Gerekiyorsa Onu Yapacağız' Pendik’te Cuma namazını kıldıktan sonra vatandaşlara kısa bir konuşma yapan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım; “Sizin güveninize layık olmak için ne gerekiyorsa onu yapacağız” şeklinde konuştu.
 • Binali Yıldırım Açıklaması 'Sizin Güveninize Layık Olmak İçin Ne Gerekiyorsa Onu Yapacağız' Pendik’te Cuma namazını kıldıktan sonra vatandaşlara kısa bir konuşma yapan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım; “Sizin güveninize layık olmak için ne gerekiyorsa onu yapacağız” şeklinde konuştu.
 • Satın Almak İçin Baktığı Daire Sonu Oldu Pendik’de satın almak istediği daireyi gezen şahıs evin balkonundan zemine feci şekilde düştü. Hastaneye kaldırılan 62 yaşındak Vedat Kamber isimli şahıs yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
 • İstanbul'da Organize Suç Örgütü Operasyonu Açıklaması 20 Gözaltı İstanbul’da, ‘galericilik’ adı altında tefecilik yapıp vatandaşları yağmaladıkları tespit edilen organize suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda 20 şüphelinin yakalandığı bildirildi.
 • (Özel) Trafikte Tartıştığı İETT Otobüs Şoförüne Sopayla Saldırdı Pendik’te trafikte otobüs şoförüne kızan şahıs elinde sopayla otobüs şoförüne saldırdı. Otobüste yolcular büyük panik yaşarken, cama ve otobüsün aynasına sopayla vuran şahıs kayıplara karıştı.
 • TEM Otoyolunda Zincirleme Kaza Açıklaması 4 Yaralı TEM otoyolu Samandıra mevkiinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
 • Pendik'te Kahvehaneyi Silahla Taradılar Pendik’te gece saatlerinde bir kahvehane kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce tarandı. Olay yerinde yaklaşık 20 boş mermi kovanı bulunurken, kahvehanede kimsenin olmaması olası bir facianın önüne geçti.
 • (Özel) Pendik'te Kahvehaneyi Silahla Taradılar Pendik’te gece saatlerinde bir kahvehane kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce tarandı. Olay yerinde yaklaşık 20 boş mermi kovanı bulunurken, kahvehanede kimsenin olmaması olası bir facianın önüne geçti.
 • Başkan Cin'den 23 Nisan Sürprizi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı geleneğine uyan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, koltuğunu Süreyyapaşa İlkokulu’ndan gelen üç öğrenciye devretti. Öğrencilerin ardından öğretmenleri Ayfer Kevser’e de sürpriz yapan Başkan Cin, onun da çocukluk hayalini gerçekleştirdi.
 • Pendik'te Trafik Kazası; 6 Yaralı Pendik’te iki otomobilin karıştığı kazada 6 kişi yaralandı.
 • Pendik'te Feci Kaza Açıklaması 6 Yaralı İstanbul’un Pendik ilçesinde iki otomobilin karıştığı trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
 • 14. Uluslararası Çocuk Festivali Pendik'te Yapıldı Pendik Belediyesinin düzenlediği Uluslararası Pendik Çocuk Festivali’nin 14’üncüsü bugün yapıldı. Etkinliğe katılan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Burada oluşturulacak olan kardeşliklerin, güzelliklerin, dostlukların dünya barışına önemli bir katkı yapacağını düşünüyoruz.” dedi.
 • Pendik Belediyesine 'Düşük Karbon Kahramanı' Ödülü Pendik Belediyesi, Tam Otomatik Ambalaj Atıklarını Toplama ve Ayırma Tesisi projesiyle “Düşük Karbon Kahramanı” seçildi. Ambalaj atıklarını geri dönüşüme kazandırarak çevreye ve ekonomiye büyük katkı sağlayan tesis, aynı zamanda karbondioksit salınımı miktarını da azaltmasıyla bu ödüle layık görüldü.
 • (Özel) Minibüsçüden İnsanlık Ölmemiş Dedirten Davranış Pendik’te bir vatandaş, yanlış bindiği minibüsten inerken yüklü miktarda parasını araçta unuttu. Parayı fark eden minibüsçü, paranın bulunduğu çantadaki kimliğe bakarak sahibine ulaşmaya çalıştı. Başka bir hatta çalışan şoför arkadaşını arayan minibüsçü, paranın sahibinin o araçtakilerden biri olduğunu tespit etti. Minibüsçü daha sonra paranın sahibiyle buluşarak parayı geri verdi. Minibüsçünün parayı teslim ettiği anlar minibüsün güvenlik kameralarına yansıdı. Bu örnek davranışı ile minibüs sürücüsü insanlık ölmemiş dedirtti.
 • Çocuk Festivali 19 Nisan'da Başlıyor Pendik Belediyesi tarafından bu yıl 14.’sü düzenlenecek olan Uluslararası Pendik Çocuk Festivali 19-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. Pendikli çocuklar 12 ülkeden gelecek konuk çocuklarla birlikte 5 gün bayram coşkusu yaşayacak.
 • Pendik Belediyesi Toplu Çalışma Programı Başlattı Pendik Belediyesi alt ve üst yapı çalışmalarının daha verimli gerçekleştirilmesi amacıyla “Toplu Çalışma Programı” başlattı. Ramazan’a kadar tüm sokak ve caddelerin elden geçirileceğini söyleyen Belediye Başkanı Ahmet Cin, "Yeni döneme yeni bir hareketle girelim istiyoruz.” dedi.
 • Pendik Minibüsçüler Derneği Fuarı'nın 3.Sü Düzenlendi Pendik Minibüsçüler Derneği tarafından düzenlenen geleneksel fuarın 3.sü Pendik’te düzenlendi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcının katıldığı fuara birçok firma, minibüsçü ve vatandaş da katılım gösterdi.
 • Benzin İstasyonunda Kavga Açıklaması 3 Yaralı İstanbul Pendik’te bir benzin istasyonunda bilinmeyen sebeple kavga çıktı. Bıçakların çekildiği kavgada 3 kişi yaralandı. Bıçaklı saldırgan olay yerinden kaçarken yaralılar hastaneye kaldırıldı.
 • (Özel) Pendik'te Benzin İstasyonunda Kavga Açıklaması 3 Yaralı Pendik’te bir benzin istasyonunda bilinmeyen sebeple kavga çıktı. Bıçakların çekildiği kavgada 3 kişi yaralandı. Bıçaklı saldırgan olay yerinden kaçarken yaralılar hastaneye kaldırıldı.
 • Cani Kocanın Karısını Ezdiği Anları Görgü Şahitleri Anlattı İSTANBUL – Pendik’te bir şahsın kamyonetiyle kendisini terk eden eşini ezdiği anlara şahit olanlar yaşanan dehşet anlarını anlattı.
 • Cani Adamın Karısına Kamyonetiyle Çarptığı Anlar Kamerada İstanbul’un Pendik ilçesinde bir şahıs, evi terk eden 30 yıllık karısını kamyonetiyle ezdi, ardından da kaçtı. Dehşet anları ise anbean güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Cani Adamın Karısına Çarptığı Anlar Kamerada İstanbul’un Pendik ilçesinde bir şahıs, evi terk eden 30 yıllık karısını kamyonetiyle ezdi, ardından da kaçtı. Dehşet anları ise anbean güvenlik kamerasına yansıdı.
 • Pendik'te Bizans Döneminden Cumhuriyete 74 Harita Ve Gravür Sergilendi İstanbul Pendik’te “Mimar Sinan Genim Koleksiyonundan Yeryüzü Suretleri” başlıklı sergi açıldı. Sergide yaklaşık 200 yıllık harita dikkat çekti.
 • (Özel) Çocukların Kamyonet Kasasında Tehlikeli Yolculuğu Kamerada İstanbul’un farklı yerlerinde kamyonet kasasında yolculuk ettirilen çocuklar görenlerin yüreğini ağzına getirdi. Olası facialara davetiye çıkarılan anlar cep telefonu kamerasınca kaydedildi.
 • İDO'dan Dev Ramazan Fırsatı İDO, Pendik-Yalova Hattı’nda 1 Mayıs-30 Mayıs tarihleri arasında misafirlerine ramazan kampanyası sunuyor. İDO Pendik-Yalova Hattı’nda tüm seferlerde otomobiller için sürücü dahil 70 lira olan araç ücreti, kampanya süresince 20 lira indirimle 50 lira olacak. Misafirlerine sunduğu avantajlı fiyatlarla trafik derdinden uzak yolculuklar yaşatan İDO’nun, Ramazan kampanya indirimleri 8 Nisan’dan itibaren satışta.
 • (Özel) Pendik'te Dereye Uçan Araçtan Burnu Bile Kanamadan Sağ Çıktı Pendik’te bir sürücü arkadan gelen başka bir araca yol vermek isterken aracıyla dereye uçtu. Dereye uçan araçtan burnu bile kanamadan çıkan sürücü olayın şokunu uzun süre üzerinden atamadı.
 • Dereye Uçan Araçtan Burnu Bile Kanamadan Çıktı İstanbul’un Pendik ilçesinde bir sürücü arkadan gelen başka bir araca yol vermek isterken dereye uçtu. Dereye uçan araçtan burnu bile kanamadan çıkan sürücü olayın şokunu uzun süre üzerinden atamadı.
 • (Özel) Pendik'te Kontrolden Çıkan Araç Bariyerlere Çarptı Pendik’te Sabiha Gökçen Havalimanı bağlantı yolunda kontrolden çıkan bir araç bariyerlere çarptı. Sağlık ekiplerinin olay yerinde müdahale ettiği yaralı sürücü hastaneye gitmek istemezken araçta maddi hasar meydana geldi.
 • Pendik'te Geçersiz Oylar Yeniden Sayılıyor Pendik’te geçersiz sayılan oyların yeniden sayımı sürüyor. Oyların sayıldığı İlçe Seçim Kurulu önünde özel harekat ekipleri güvenlik önlemleri aldı.
 • Liseli Sude Mete, Ölümüne Neden Olan Şoförle Eşdeğer Kusurlu Bulundu Pendik’te okula gittiği sırada 14 yaşındaki Sude Mete’ye çarparak ölümüne neden olan otobüs şoförünün yargılandığı davada, kusur tespitine ilişkin Adli Tıp Kurumu’ndan istenen rapor mahkeme ulaştı. Raporda, kazada hayatını kaybeden genç kız ve otobüs şoförünün eşdeğer oranda kusurlu oldukları kaydedildi.
 • Yolcu Dolu Minibüste Hırsızlık Kamerada Pendik‘te bir hatlı minibüste yolculuk eden bir şahıs, şoför araçtan indiği sırada kaşla göz arasında minibüsteki paraları çaldı. Şoförün kına gecesi için biriktirdiği paraları, minibüsteki diğer yolculara aldırış etmeden çalan hırsız minibüsün güvenlik kameralarınca kaydedildi.
 • (Özel) Yolcu Dolu Minibüste Hırsızlık Kamerada Pendik‘te bir hatlı minibüste yolculuk eden bir şahıs, şoför araçtan indiği sırada kaşla göz arasında minibüsteki paraları çaldı. Şoförün kına gecesi için biriktirdiği paraları, minibüsteki diğer yolculara aldırış etmeden çalan hırsız minibüsün güvenlik kameralarınca kaydedildi.
 • Sokakta Aşırı Hızlı Aracın Cipe Çarptığı Anlar Kamerada Pendik’te hızla ilerleyen bir aracın yolda virajı dönen cipe çarptığı kazada 1 kişi yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırılırken kaza anı güvenlik kameralarına anbean yansıdı.
 • Pendik'te Binanın Çatısında Yangın Açıklaması 1 Kişi Yaralandı Pendik’te iki katlı bir binanın çatısında tadilat sırasında yangın çıktı. Yangına müdahale etmek isteyen bir kişi yaralandı. Yaralanan adam hastaneye kaldırılırken, izolasyon malzemelerinin yandığı binada maddi hasar meydana geldi.
 • Yusuf Özoğul Sandığa Giderek Oyunu Kullandı Pendik’te yerel seçim çalışmaları kapsamında broşür dağıttığı sırada Mine Koraş’ın sözlü tacizine maruz kalan Yusuf Özoğul oyunu kullandı.
 • (Özel) Yusuf Özoğul Sandığa Giderek Oyunu Kullandı Pendik’te yerel seçim çalışmaları kapsamında broşür dağıttığı sırada Mine Koraş’ın sözlü tacizine maruz kalan Yusuf Özoğul oyunu kullandı.
 • 'Yusuf'umuzun Hesabını Yarın Sandıkta Sorun' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pendik’te seçim için broşür dağıtırken hakarete uğrayan Yusuf Özoğul’u hatırlatarak, "Broşür dağıtan Yusuf’umuza saldırdılar, hakaret ettiler. İşte o Yusuf’umuzun hesabını yarın sandıkta sorun" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması 'Yusuf'umuzun Hesabını Yarın Sandıkta Sorun' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pendik’te seçim için broşür dağıtırken hakarete uğrayan Yusuf Özoğul’u hatırlatarak, "Broşür dağıtan Yusuf’umuza saldırdılar, hakaret ettiler. İşte o Yusuf’umuzun hesabını yarın sandıkta sorun" dedi.
 • (Özel) İYİ Parti'li Kadının Hakareti Ettiği Özoğul, Cumhurbaşkanı İle Görüşmesini İHA'ya Anlattı İYİ Parti’li olduğu öğrenilen Mine Koraş’ın hakaret ettiği Yusuf Özoğul, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ile yaptıkları görüşmeyi İHA’ya anlattı. Özoğul, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine, "İyi ki varsın, çalışmalarına devam et, öyle ol, öyle devam et Türkiye senin arkanda” dediğini belirtti.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bayburtlu Yusuf İle Buluştu İstanbul’da seçim broşürü dağıtırken sözlü tacize maruz kalan Yusuf Özoğul, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan Yusuf’a "iyi ki varsın" dedi.
 • Mine Koraş Gözaltına Alındı Sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan İYİ Partili Mine Koraş gözaltına alındı.
 • Mine Koraş Cumhurbaşkanı'na Hakaretten Gözaltına Alındı Sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan İYİ Partili Mine Koraş gözaltına alındı.
 • Başkan Şahin'den Personele Veda Görevini 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri sonrasında yeni belediye başkanına devredecek olan Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, düzenlenen veda programında “Arkamızda temiz bir on yıl ve çalışkan bir kadro bırakıyoruz” diyerek tüm personele teşekkür etti.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıklaması 'İstanbul, Ankara, İzmir Çok Önemli' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Pendik’te cuma namazını kıldıktan sonra yaptığı açıklamada, “İstanbul, Ankara, İzmir buralar çok önemli. Toplam 30 büyükşehir bunlar çok önem arz ediyor. Buralardan gelecek netice de Türkiye’de yapılan bu seçimin kaderi üzerinde çok önemli. Yüzde 80-85 gibi bir oy buralarda yatıyor” dedi.
 • O Kadına Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor İstanbul Pendik’te AK Parti’nin broşürlerini dağıtan Yusuf Özoğul’u rencide etmeye çalışan ve o anları bir de cep telefonu kamerasıyla çeken kadına tepki giderek büyüyor. İYİ Parti üyesi olduğu iddia edilen kadının, çektiği görüntülerde genç çocuğu rencide etmeye çalıştığı görülüyor.
 1  2  ...  19  20 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !