ESENYURT HABERLERİ / İstanbul

 • İstanbul'da Terör Örgütü PKK'ya Operasyon Açıklaması 8 Gözaltı İstanbul’da, bölücü terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen operasyonlarda kırsaldan geldikleri belirlenen 8 örgüt üyesinin yakalandığı bildirildi.
 • (Özel) 'Pecoma Kanseri' Genç Adamın Göz Yaşları Pecoma Kanseri 26 yaşındaki 2 çocuk babası Mümin Gergen, piyasa değeri 25 bin lira olan ilacı maddi imkansızlıklar yüzünden alamıyor. Sürekli karnı ve vücudu şişen Gergen, ilacı alamazsa hayatını kaybedeceğini ifade ederek, gözü yaşlı bir şekilde devletten ve hayırseverlerden yardım eli bekliyor.
 • İstanbul'da Dehşet Açıklaması 'Polisiz' Diyerek Gasp Ettiler Esenyurt’ta otobüs firması görevlisi günlük bilet hasılatını bankamatiğe yatırırken polis olduklarını söyleyerek ellerinde telsiz bulunan 3 kişi tarafından kaçırılarak soyuldu. Ellerine plastik kelepçe taktıkları kişinin üzerindeki para ve cep telefonunu gasp eden şüphelilerin şahsı alıkoydukları anlar kameralara yansıdı.
 • Bankamatiğe Para Yatırırken 4 Kişi Tarafından Kaçırıldı Esenyurt’ta otobüs firması görevlisi günlük bilet hasılatını bankamatiğe yatırırken polis olduklarını söyleyerek ellerinde telsiz bulunan 3 kişi tarafından kaçırılarak soyuldu. Ellerine plastik kelepçe taktıkları kişinin üzerindeki para ve cep telefonunu gasp eden şüphelilerin şahsı alıkoydukları anlar kameralara yansıdı.
 • (Özel) Esenyurt'ta Suriyeliler Arasında Bıçaklı Kavga Açıklaması 1 Yaralı Esenyurt’ta gece saatlerinde Suriyeli iki şahıs arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan kavgada 1 kişi ağır yaralandı. Yaralı halde yaklaşık 100 metre gittikten sonra yere yığılan şahıs hastaneye kaldırılırken, sokakta oluşan kan lekelerini vatandaşlar kendi imkanlarıyla temizledi.
 • Sokak Ortasında Silahlı Kovalamaca Kamerada Esenyurt’ta arkadaş oldukları iddia edilen iki kişi arasında çıkan alacak verecek tartışmasında taraflardan biri silahını çekerek ateş etmeye başladı. Ardından, mermilerinin hedefi olmaktan kaçan arkadaşını metrelerce kovaladı. Bu sırada 2 iş yeri ve bir araca da mermi isabet etti. Yaşanan silahlı kovalamaca saniye saniye kameralara yansıdı.
 • (Özel) Esenyurt'ta Sokak Ortasında Silahlı Kovalamaca Kamerada Esenyurt’ta arkadaş oldukları iddia edilen iki kişi arasında çıkan alacak verecek tartışmasında taraflardan biri silahını çekerek ateş etmeye başladı. Ardından, mermilerinin hedefi olmaktan kaçan arkadaşını metrelerce kovaladı. Bu sırada 2 iş yeri ve bir araca da mermi isabet etti. Yaşanan silahlı kovalamaca saniye saniye kameralara yansıdı.
 • (Özel) Esenyurt'taki Çatlakların Olduğu Bina Ve Sokaklar, Üniversitede Ders Konusu Oldu Esenyurt’ta yolda ve evlerde çatlakların oluşması nedeniyle bir cadde 1 haftadır araç trafiğe kapatılmıştı. Esnaflarda yaklaşık 1 haftadır kapalı cadde nedeniyle iş yapamazken, cadde, mühendislik bölümü öğrencilerinin ders konusu oldu.
 • Zihinsel Engelli Nurdan S. Çetenin Elinden Kurtarıldı 3 aydır kayıp olan yüzde 60 zihinsel engeli bulunan Nurdan S. fuhuş çetesinin elinden kurtarıldı.
 • Türkiye Ve Rusya Arasında Stratejik İş Birliği Konuşuldu Günümüz dünyasında büyük önem taşıyan Türkiye Rusya ilişkileri, İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Birinci Uluslararası Güvenlik ve Strateji Sempozyumu’nda konuşuldu.
 • (Özel) Kaza Yapan Motosikletli Genç, 'Başlarım Canıma, Motosiklet Dağıldı' Esenyurt’ta bir araçla kafa kafaya çarpışarak kaza yapan motosiklet sürücüsü, motosikletinin derdine düştü. Kaza yaptığı diğer aracın sürücüsünün, "senin canın daha değerli" demesine yaralı genç, "başlarım canıma ağabey, motosiklet dağıldı"dedi.
 • Esenyurt'ta Çatlamaların Olduğu Bina Ve Sokaklarda Ölçüm Aletleri Dikkat Çekti Esenyurt’ta çatlamaların olduğu sokakta 40’a yakın binanın sakini dün akşam saatlerinden itibaren evlerine döndü. Araç trafiğine kapatılan sokakta ekiplerin çatlamaların kontrol etmek için bazı alanlara terazi benzeri bir cetvel yerleştirdiği görüldü.
 • Esenyurtlular Günler Sonra Evlerine Girdi İSTANBUL – Esenyurt’taki Güzelyurt Mahallesi’nde iki gün önce kontrol amaçlı boşaltılan binalara vatandaşların girişine izin verildi. Orhangazi Caddesi trafiğe açılmazken, vatandaşlar evlerine saat 21.20 itibariyle girmeye başladı.
 • Esenyurt Belediye Başkanı Bozkurt Açıklaması' Vatandaşlarımızın Evlerine Geçmesinde Bir Sakınca Yok' Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, cadde ve binalarda oluşan çatlaklara ilgili son durum hakkında bilgiler vererek, “Vatandaşlarımızın artık evlerine geçmesinde bir sakınca bulunmamaktadır” dedi.
 • Esenyurt'ta Boşaltılan 40 Bina Vatandaşlar Eşliğinde Kontrol Edildi İstanbul Esenyurt’ta boşaltılan 40 bina üzerindeki incelemelerini sürdüren ekipler, apartman temsilcileri ile dairelerde kontrollerini gerçekleştirdi. Yapılan incelmeler doğrultusunda binalarda kalınıp kalınmayacağına ilişkin akşam saatlerinde bir açıklama yapılması bekleniyor.
 • Esenyurt'ta Dün Akşam Göçük Meydana Gelen Yol Onarıldı Esenyurt’ta önceki gün cadde ve binada oluşan çatlaklar nedeniyle boşaltılan binalarda incelemeler devam ederken, Yıldırım Beyazıt Caddesi’nde dün akşam meydana gelen göçük ise belediye ekiplerince onarıldı.
 • Çökmenin Yaşandığı Mahallede Bekleyiş Sürüyor Esenyurt’ta önceki gün cadde ve binada oluşan çatlaklar nedeniyle boşaltılırken, olayın üzerinden geçen 3’üncü günde mahallede bekleyiş sürüyor. Güvenlik amacıyla giriş ve çıkışlarına güvenlik şeridi çekilen caddede polis ve zabıta ekipleri hazırda bekletiliyor.
 • Esenyurt'ta Çökmenin Yaşandığı Mahallede Bekleyiş Sürüyor Esenyurt’ta önceki gün cadde ve binada oluşan çatlaklar nedeniyle boşaltılırken, olayın üzerinden geçen 3’üncü günde mahallede bekleyiş sürüyor. Güvenlik amacıyla giriş ve çıkışlarına güvenlik şeridi çekilen caddede polis ve zabıta ekipleri hazırda bekletiliyor.
 • Esenyurt'ta Çöken Yol Gündüz Görüntülendi Esenyurt’ta dün gece saatlerinde Yıldırım Beyazıt Caddesi üzerinde yolda çökme meydana geldi. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen ekiplerin dubalar ile önlem aldığı yol gündüz görüntülendi.
 • Esenyurt'ta Yıldırım Beyazıt Caddesi'nde Asfaltta Göçük Oluştu Esenyurt’ta Yıldırım Beyazıt Caddesi üzerinde göçük oluşması vatandaşları tedirgin etti. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen ekipler cadde üzerinde dubalarla önlem aldı.
 • 'Vatandaşlarımızı Bu Akşam Da Misafir Edeceğiz' Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Güzelyurt Mahallesi’nde yaşanan caddedeki çatlak ve çökmelerle ilgili çalışmaların devam ettiğini belirterek, “Çok büyük bir risk görülmemekle beraber emniyeten vatandaşlarımız rahat etsin diye bu akşamda vatandaşlarımızı misafir edeceğiz" dedi.
 • Esenyurt Belediye Başkanı Bozkurt Açıklaması 'Emniyeten Vatandaşlarımızı Bu Akşam Da Misafir Edeceğiz' Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Güzelyurt Mahallesi’nde yaşanan caddedeki çatlaklar ve çökmelerle ilgili çalışmaların devam ettiğini söyleyerek, “Çok büyük bir risk görülmemekle beraber emniyeten vatandaşlarımız rahat etsin diye bu akşamda vatandaşlarımızı misafir edeceğiz. Aslında bu akşamda belki müsaade edilebilirdi belki ama bu riski göze almaya değmez.” dedi.
 • Yangında Mahsur Kalan 3 Kadın, İtfaiye Ekipleri Tarafından Kurtarıldı İstanbul Esenyurt’ta 4 katlı bir binada çıkan yangın nedeniyle büyük panik yaşandı. Daire içerisine dolan dumanlar yüzünden mahsur kalan 3 kadın itfaiye ekipleri tarafından kurtarılırken yangın anları bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • Esenyurt'ta Mahalle Sakinleri Polis Kontrolünde Evlerine Girmeye Başladı İstanbul Esenyurt’ta çökme riski nedeniyle boşaltılan apartmanların sakinleri polis kontrolünde evlerine girmeye başladı. Bölgedeki son duruma ilişkin açıklama yapan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, "Vatandaşlarımız akşama kadar evlerini kullanabilecekler. Akşam kalıp kalmayacaklarını değerlendirip tekrar bilgilendireceğiz" dedi.
 • Esenyurt'ta Ticari Minibüs İle Otobüs Çarpıştı Açıklaması 1 Ölü, 2 Yaralı Esenyurt’ta ticari minibüs ile otobüs çarpıştı. 1 kişinin öldüğü, 2 kişinin de ağır yaralandığı kaza saniye saniye kameralara yansıdı.
 • Çatlaklar Oluşan Yolda Zemin Etüdü Çalışmaları Sürüyor İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Esenyurt’ta yolda ve bir binada oluşan çatlaklar nedeniyle boşaltılan alanda incelemelerde bulundu. Vali Yerlikaya incelemede bulunurken ekipler de bir yandan bölgedeki zemin etüdü çalışmalarını sürdürüyor
 • Esenyurt'ta Çatlaklar Oluşan Yolda Zemin Etüdü Çalışmaları Sürüyor İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Esenyurt’ta yolda ve bir binada oluşan çatlaklar nedeniyle boşaltılan alanda incelemelerde bulundu. Vali Yerlikaya incelemelerde bulunurken ekiplerin bölgedeki zemin etüdü çalışmaları devam ediyor.
 • Esenyurt'ta Çatlakların Oluştuğu Bina Ve Yollar Havadan Görüntülendi Esenyurt’ta yolda ve bir binada oluşan çatlaklar nedeniyle boşaltılan alan günün ilk ışıklarında havadan drone ile görüntülendi. Konuyla ilgili kriz masası da oluşturulurken, 25 bina da oturan vatandaşların tahliye edildiği duyurulmuştu.
 • Esenyurt'ta Çocuklar Krizi Eğlenceye Dönüştürdü Esenyurt Orhangazi Caddesinde bir binada çatlakların oluşmasının ardından yaklaşık 25 bina tahliye edilirken, kriz merkezinin olduğu okulda bekletilen çocuklar ise krizi eğlenceye çevirerek, gece saatlerinde top oynadı.
 • Esenyurt'ta Tahliye Edilen Vatandaşlar Pansiyonlara Yerleştirildi İstanbul Esenyurt Güzelyurt Mahallesi’nde çatlaklar oluşan bir caddenin trafiğe kapatılmasının ardından evlerinden tahliye edilen vatandaşlar belediye tarafından pansiyonlara yerleştirildi.
 • Esenyurt Belediye Başkanı Bozkurt, '25 Civarında Apartman Tahliye Edildi' Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Güzelyurt Mahallesinde yaşanan caddedeki çatlaklar ve çökmelerle ilgili açıklamalarda bulunarak, “25 civarında apartman tahliye edildi. Bunların bir çoğu emniyeten herhangi bir somut bir risk olduğu için değil ama valiliğimizin aldığı karar gereği emniyet mensuplarımız 25 apartmanın boşaltılması kararını verdi” dedi.
 • Esenyurt'ta Evden Çıkartılan Vatandaşların Tedirgin Bekleyişi Sürüyor İstanbul Esenyurt’ta akşam saatlerinde çatlaklar ve çökme nedeniyle trafiğe kapatılan Orhan Gazi Caddesi ve tahliye edilen binalardaki vatandaşların tedirgin bekleyişi sürüyor.
 • Çatlak Oluşan Cadde Havadan Görüntülendi Esenyurt’ta çatlak ve çökme oluşan cadde trafiğe kapatılırken, bir bina ise tedbir amaçlı boşaltıldı. Ekipler bölgede inceleme yaparken, sokak ve cadde drone ile havadan görüntülendi.
 • Esenyurt'ta Cadde Ve Bir Binada Çatlak Oluştu Esenyurt’ta çatlak ve çökme oluşan cadde trafiğe kapatılırken, bir bina ise tedbir amaçlı boşaltıldı. Ekipler bölgede inceleme yaparken, sokak ve cadde drone ile havadan görüntülendi.
 • İstanbul Valiliğinden Esenyurt'ta Cadde Ve Binada Oluşan Çatlaklarla İlgili Açıklama İstanbul Valiliği, Esenyurt Güzelyurt Mahallesi’nde çatlaklar oluşan bir caddenin trafiğe kapatıldığını, binanın da tahliye edildiğini açıkladı.
 • Esenyurt'ta Yolda Çatlak Oluştu Esenyurt’un Güzelyurt Mahallesi’nde bulunan bir inşaat dolayısıyla bir sokak ve caddede yolda çatlaklar oluştu.
 • Esenyurt'ta Korkutan Çatı Yangını Havadan Görüntülendi Esenyurt’ta 5 katlı binanın çatısında çıkan korkutan yangın havadan ile görüntülendi. Mahalleliyi sokağa döken yangının çıkış nedeni araştırılıyor.
 • (Özel) Elektrik Direğinde Çalışma Yapan İşçilerin Vinci Park Halindeki Aracın Üzerine Devrildi Esenyurt’ta elektrik kabloları bakımı sırasında bir anda yan yatan vincin sepeti aracın üzerine devrildi. Sepette bulunan işçilerden biri hafif yaralanırken, kaza sırasında sokaktan kimsenin geçmemesi olası bir can kaybını önledi.
 • (Özel) Kaza Yapan Sürücüden İlginç Davranışları Dikkat Çekti Esenyurt’ta kaza yaptıktan sonra ilginç davranışlar sergileyen bir sürücü, kendisine kimlik soran polise kimlik sandığı parayı uzattı. Bir süre sonra ambulansta müdahale edilip kendine gelen adam, yaptığı kazayı da inkar edip, “lastik de patlamış” derken, bir yayanın son anda kurtulduğu kaza anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.
 • (Özel) Çaldığı Araçla Polisten Kaçarken, Yayaya Çarptı Esenyurt’ta, 1 saat önce okul önünden çaldığı araçla polise yakalanan şüpheliyle polis arasındaki kovalamaca kaza ile bitti. Hırsızlık şüphelisi, araçla kaçarken yol kenarındaki yayaya feci şekilde çarparak yaralarken yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı. Şüpheli ise kaçamadan polis tarafından yakalandı.
 • Çaldığı Araçla Yayaya Çarptı O Anlar Kameraya Yansıdı Esenyurt’ta, olaydan 1 saat önce okul önünden çaldığı araçla polise yakalanan şüpheliyle polis arasındaki kovalamaca kaza ile bitti. Hırsızlık şüphelisi, araçla kaçarken yol kenarındaki yayaya feci şekilde çarparak yaralarken yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı. Şüpheli ise kaçamadan polis tarafından yakalandı.
 • İşte Casusların Kaldığı O Ev İstanbul’a yapılan operasyonla önceki gün gözaltına alınan Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) casusları Esenyurt’ta bir adreste ikamet ettiği ortaya çıkmıştı. Casuslar, Bulgaristan üzerinden Türkiye geldikleri araçta sitenin otoparkında görüntülendi.
 • BAE'li Ajanların Kaldığı Site Ve Geldikleri Araç Görüntülendi İstanbul’a yapılan operasyonla önceki gün gözaltına alınan Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) casusları Esenyurt’ta bir adreste ikamet ettiği ortaya çıkmıştı. Casuslar, Bulgaristan üzerinden Türkiye geldikleri araçta sitenin otoparkında görüntülendi.
 • Elektriğini Kesmeye Geldiği Evde Bıçaklı Saldırıya Uğradı Esenyurt’ta borcunu ödemediği için bir binanın elektriğini kesmeye gelen elektrik firması çalışanı bıçaklandı. Olayın şüphelisi Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kısa sürede gözaltına alındı.
 • Rezidansın 10'Uncu Katından Düşen Kadın Hayatını Kaybetti Esenyurt’ta bir kadın 15 katlı rezidansın 10’uncu katında bulunan dairesinin camından düşerek hayatını kaybetti.
 • Esenyurt'ta Korkutan Çatı Yangını Havadan Görüntülendi Esenyurt’ta 5 katlı binanın çatısında çıkan yangın nedeniyle mahalleli sokağa döküldü. Korkutan çatı yangını havadan görüntülendi.
 • Bileklerini Kesip Kendisini Odaya Kilitledi Esenyurt’ta 50’li yaşlarda bir adam bileklerini kesip kendisini odaya kilitledi. Olay yerine gelen polis ekipleri oda kapısını kırarak adamı sağlık ekiplerine teslim etti.
 • İstanbulspor, Osmanlıspor'u Son Dakikada Yıktı Spor Toto 1. Lig’in 29. hafta mücadelesinde İstanbulspor, sahasında karşı karşıya geldiği Osmanlıspor’u 1-0’lık skorla mağlup etti.
 • Spor Toto 1. Lig Açıklaması İstanbulspor Açıklaması 1 - Osmanlıspor Açıklaması 0 Spor Toto 1. Lig’in 29. hafta mücadelesinde İstanbulspor, sahasında karşı karşıya geldiği Osmanlıspor’u 1-0’lık skorla mağlup etti.
 • Esenyurt Belediyesinde Devir Teslim Töreni Esenyurt Belediyesinde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası mazbatasını alan yeni belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt görevi Ali Murat Alatepe’den devraldı.
 • (Özel) Sevgilisiyle Tartışan Genç Kadın 18. Katın Camına Çıkıp İntihara Kalkıştı Esenyurt’ta erkek arkadaşıyla kavga eden 26 yaşındaki İmran C., 18’inci katında oturduğu rezidansın camına çıkarak intihara teşebbüs etti. Alkollü olduğu belirtilen İmran C. olay yerine çağrılan müzakereci polisin ikna çabalarıyla aşağıya atlamaktan son anda kurtarıldı.
 • Boşanma Aşamasındaki Eşini Bıçaklayarak Öldürdü Esenyurt’ta boşanma sürecinde olduğu öğrenilen Durmuş Çoban, eşi Mehtap Çoban’ı evinde bıçaklayarak öldürdükten sonra polise teslim oldu.
 • Mısırlı İş Adamının 1.5 Milyon Liralık Elmasını Çalan Kadın Yakalandı Mısır’dan 1.5 milyon lira 2.75 kırat sertifikalı 1 adet işlenmemiş elmasla Türkiye’ye gelen iş adamı, evinde kaldığı kadın tarafından soyuldu. Kadın çaldığı elmasların fotoğrafını Mısırlı adamın arkadaşına gönderince ihbar üzerine polis ekipleri tarafından yakalandı ve tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi'nde, Palyatif Bakım Servisi Açıldı Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’nde, 40 yataklı Palyatif Bakım Servisi’nin açılışı gerçekleştirildi. Açılışta konuşan İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, “İnsanlardan lütfen sağlık çalışanlarına özellikle acillerde sahip çıkmalarını istiyoruz. Sağlıkta şiddete sıfır tolerans olmasını istiyoruz” dedi.
 • Esenyurt'ta Yaşanan Feci Kaza Güvenlik Kamerasına Yansıdı Esenyurt’ta yokuş aşağıya hızla inen hafif ticari aracın sürücüsü, ara sokaktan çıkan minibüse çarpmamak için kaldırımda yürüyen yaşlı adama çarptı. Çarpma anı güvenlik kamerasına yansırken, elektrik direği ile araç arasında sıkışan yaralı adamı yine kendisine çarpan aracın sürücüsü kurtardı.
 • (Özel) Minibüse Çarpmamak İçin Kaldırıma Çıktı, Yaşlı Adamı Elektrik Direğine Sıkıştırdı Esenyurt’ta yokuş aşağıya hızla inen hafif ticari aracın sürücüsü, ara sokaktan çıkan minibüse çarpmamak için kaldırımda yürüyen yaşlı adama çarptı. Çarpma anı güvenlik kamerasına yansırken, elektrik direği ile araç arasında sıkışan yaralı adamı yine kendisine çarpan aracın sürücüsü kurtardı.
 • Sahte Altın Sikke Satan Suriyeli Şahıslar Suçüstü Yakalandı Esenyurt’ta İran uyruklu 2 turizmciye sahte altın sikke satarak 20 bin dolar dolandıran Suriyeli şüpheliler, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. Şahıslar önce birkaç gerçek sikke göstererek mağdurları kandırdığı ardından da “yerimizi değiştirmemiz lazım” diyerek aceleyle sahtelerini sattığı belirlendi.
 • İstanbul'da Sahte Altın Sikke Satan Suriyeli Şahıslar Suçüstü Yakalandı Esenyurt’ta İran uyruklu 2 turizmciye sahte altın sikke satarak 20 bin dolar dolandıran Suriyeli şüpheliler, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. Şahıslar önce birkaç gerçek sikke göstererek mağdurları kandırdığı ardından da “yerimizi değiştirmemiz lazım” diyerek aceleyle sahtelerini sattığı belirlendi.
 • 'Devlet Adamı Ve Devlet Yönetimi' Konferansı Devlet adamı yetiştirmede önemli başlıklara değinen İstanbul Esenyurt Üniversitesi, ‘Devlet Adamı ve Devlet Yönetimi’ konferansını düzenledi. Öğrenciler ile tecrübelerini paylaşan ve yol gösteren Rektör Prof. Dr. Sudi Apak, “Verdiğimiz eğitimin yanında iyi bir devlet tecrübesi vermeye çalışıyoruz” dedi.
 • Esenyurt'ta Bir Binanın Çatı Katı Alev Alev Yandı Esenyurt’ta 4 katlı bir binanın çatı katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangında ölen ya da yaralanan olmazken, çatı katında maddi hasar meydana geldi. İtfaiye ekiplerinin çalışmaları da havadan görüntülendi.
 • Omzunda Kombi İle Polise Yakalandı Güven Timleri, Esenyurt’ta durumundan şüphelendiği şahsı, hırsızlık yaptıktan sonra çaldığı kombi ile kaçarken yakaladı. Tutuklanan zanlının yakalanma anı da saniye saniye kameraya yansıdı.
 • Esenyurt'ta Korkutan Çatı Yangını Esenyurt’ta bir apartmanın çatı katında yangın çıktı. Alevlerin yan taraftaki iki binaya sıçraması paniğe neden oldu. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu yangın kontrol altına alındı.
 • Lüks Aracıyla Kıza Çarpan Vicdansız Sürücü Serbest Bırakılmış Esenyurt’ta vicdansız sürücünün lüks aracıyla bir kıza çarpıp kaçtığı olayın detayları ortaya çıktı. Kızın şikayeti üzerine sürücünün gözaltına alındığı ve sevk edildiği savcılık tarafından serbest bırakıldığı öğrenildi.
 • Liseli Gence Çarpıp Böyle Kaçtı Esenyurt’ta, vicdansız sürücü lüks aracıyla bir kıza çarpttı, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Sürücünün yaptığı bu kadarına da ’pes’ dedirtirken bir kişinin yaralandığı bir kişinin ise kıl payı kurtulduğu kaza güvenlik kameralarına anbean yansıdı.
 • (Özel) Vicdansız Sürücü Lüks Aracıyla Önce Çarptı, Sonra Kaçtı Esenyurt’ta, vicdansız sürücü lüks aracıyla bir kıza çarparken sürücü daha sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Sürücünün yaptığı bu kadarına da ’pes’ dedirtirken bir kişinin yaralandığı bir kişinin ise kıl payı kurtulduğu kaza ise güvenlik kameralarına anbean yansıdı.
 • 'Kime Hizmet Etmek Zorunda Olduğunuzu Hatırlayın' Polis Haftası kapsamında düzenlenen “Dijital Çağda Güvenliğin Dönüşümü ve Bir İç Güvenlik Aktörü Olarak Polis” konulu sempozyumda emniyet mensuplarına hitap eden ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, “Çok zor bir günde yaşayan, çok zor bir devri geçiren bir teşkilatımız var. Sadece ve sadece bir şey kurtarır sizi; mensubu olduğunuz, içinde akışta bulunduğunuz tarihe bakacaksınız. O akımın içindeki görevinizi yapmak için bağlı olacağınız tek şey var; kimden olduğunuzu, kim olduğunuzu, kime hizmet etmek zorunda olduğunuzu hatırlamanız” dedi.
 • İlber Ortaylı'dan Polislere Açıklaması 'Kime Hizmet Etmek Zorunda Olduğunuzu Hatırlayın' Polis Haftası kapsamında düzenlenen “Dijital Çağda Güvenliğin Dönüşümü ve Bir İç Güvenlik Aktörü Olarak Polis” konulu sempozyumda emniyet mensuplarına hitap eden ünlü tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, “Çok zor bir günde yaşayan, çok zor bir devri geçiren bir teşkilatımız var. Sadece ve sadece bir şey kurtarır sizi; mensubu olduğunuz, içinde akışta bulunduğunuz tarihe bakacaksınız. O akımın içindeki görevinizi yapmak için bağlı olacağınız tek şey var; kimden olduğunuzu, kim olduğunuzu, kime hizmet etmek zorunda olduğunuzu hatırlamanız” dedi.
 • (Özel) Esenyurt'ta Bir Evde Buzdolabı Patladı Esenyurt’ta bir apartman dairesinde buzdolabı motorunun patlamasıyla yangın çıktı. Aile yangını gözyaşları içerisinde izlerken, evin ‘Mıcır’ isimli kedisi dumandan zehirlenerek telef oldu.
 • Esenyurt'ta Organ Ticareti Operasyonu Açıklaması 1'İ İsrailli 4 Kişi Yakalandı Esenyurt’ta bir hastaneye organ ticareti iddiasıyla düzenlenen operasyonda 1’i İsrailli 4 kişi yakalandı.
 • Esenyurt'ta okul yangını, oy sayımına ara verildi İstanbul Esenyurt'ta bir okulda yangın çıktı. Yoğun dumana neden olan yangın nedeniyle oy sayımına ara verildi.
 1  2  ...  33  34 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !