ÇATALCA HABERLERİ / İstanbul

 • Uçan Motosikletler Çatalca'da Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun 2019 takviminde yer alan Türkiye Motokros Şampiyonası’nın açılış ayağı uzun bir aradan sonra 18-19 Mayıs tarihlerinde Çatalca’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenecek. Çatalca Belediyesi’nin destekleriyle Yeditepe Motokros Parkuru’nda koşulacak sezonun 1. Ayak yarışına; İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, Adana, Sakarya ve Bursa başta olmak üzere bir çok ilden sporcu katılacak.
 • TEM'de Zift Yüklü Tanker Devrildi TEM Otoyolu Çatalca Gişeler mevkiinde virajı alamayarak devrilen tankerin içindeki zift yeşil alanı kapladı. Kazada sürücü yara almadan kurtulurken, devrilen tanker havadan da görüntülendi.
 • Flamingolu Köy' Anneler Günü'nde Ziyaretçi Akınına Uğradı Anneler Günü’nde güzel havayı fırsat bilen İstanbullular, Çatalca’daki "Flamingolu Köy"e akın etti. Flamingoların oluşturduğu görsel şölen havadan da görüntülendi.
 • (Özel) 'Flamingolu Köy' Anneler Günü'nde Ziyaretçi Akınına Uğradı Anneler Günü’nde güzel havayı fırsat bilen İstanbullular, Çatalca’daki "Flamingolu Köy"e akın etti. Flamingoların oluşturduğu görsel şölen havadan da görüntülendi.
 • Eski Türkiye Güzeli Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti 22 yıl önce katıldığı güzellik yarışmasında Türkiye 3’üncüsü seçilen Nilay Ceylan Çatalca’da yaşadığı evinde vefat etti. Ceylan’ın cenazesi vasiyeti üzerine babasının yanına defnedildi.
 • Çatalca'da Et Yüklü Tır Devrildi Açıklaması 1 Kişi Ağır Yaralı Çatalca Kuzey Marmara Otoyolu’nda et yüklü TIR devrildi, sürücüsü ağır yaralandı.
 • İhlas Koleji ÇEKUD İle Rekora İmza Attı İhlas Koleji, Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği (ÇEKUD) tarafından geçen yıl başlatılan “Köklerimiz Bu Topraklarda” başlıklı doğayla buluşma ve fidan dikme etkinliğine katıldı.
 • (Özel) Rüzgar Güllerinin Gün Batımıyla Birleşen Manzarası Mest Etti Çatalca’da bulunan rüzgar güllerinin gün batımında kızıla bürünen gökyüzüyle oluşturduğu manzara hayran bıraktı. Mest eden manzara ise havadan görüntülendi.
 • Rüzgar Güllerinin Gün Batımıyla Birleşen Manzarası Mest Etti Çatalca’da bulunan rüzgar güllerinin gün batımında kızıla bürünen gökyüzüyle oluşturduğu manzara hayran bıraktı. Mest eden manzara ise havadan görüntülendi.
 • Mesut Üner Açıklaması'Çatalca'da İmar Planlarının Yeniden Düzenlenmesi Gerekiyor' AK Parti Çatalca Belediye Başkan Adayı Mesut Üner,”Çatalca’da imar planlarının yeniden düzenlenmesi gerekiyor. Mevcut küçük meydanı rehabilite edeceğiz. Meydan ve çevresini kent kimliğimize değer katacak şekilde ele alacağız, yeniden düzenleyeceğiz. Mimari üslubu olan meydan parkı, alışveriş ve yeme-içme mekanları, kültür-sanat ve dinlenme alanları oluşturacağız” dedi.
 • Mesut Üner Açıklaması'çatalca'mızın Otopark Problemini Çözeceğiz' AK Parti Belediye Başkan adayı Mesut Üner,“Çatalca’mızın merkezinde ve mahallelerimizde yaşanan otopark problemini zemin altı ve üstü otoparklarla çözeceğiz. Hizmete alacağımız otoparklar ilçemizdeki trafik yoğunluğu ve parklanma sorununu asgari seviyeye çekecek. İnsanlarımız yürüyerek Çatalca içerisinde daha rahat bir alışveriş yapacaklar”dedi.
 • Mesut Üner Açıklaması 'Çatalca Organik Tarım Pazarı İle Kazanacak' Çatalca AK Parti Belediye Başkan adayı Mesut Üner, Çatalca’nın mahallelerini üretim noktasına dönüştüreceklerini söyleyerek, organik tarım pazarlarının yalnızca bir noktadan yapılmayacağını, mahallelere yayarak halkın üreteceğini ve maddi kazanç sağlanacağını belirtti.
 • Mesut Üner Açıklaması 'Çatalca'nın Bugününü Ve Yarınlarını Tasarlayacağız, Şehri Geleceğe Taşıyacağız' AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, “Çatalca’nın bugününü ve yarınlarını tasarlayacağız, şehri geleceğe taşıyacağız. Kaynaklarımızı etkin olarak yönetecek, tasarrufu esas alırken yeni kaynak üretmeyi elden bırakmayacağız. Çatalca’ya aşkla hizmet edeceğiz” dedi.
 • Mesut Üner Açıklaması'kentleşmede Plan, Proje Ve Takım Ruhuyla Hep Birlikte Çözüm Üreteceğiz' Çatalca’nın sorunlarını çok iyi bildiğini ifade eden AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner,"Kentleşmede, ulaşımda, tarımda eğitimde, turizmde, sportif, kültürel ve sosyal hizmetlerdeki yetersizliklere; plan, proje ve takım ruhuyla hep birlikte çözüm üreteceğiz” dedi.
 • AK Parti Çatalca Belediye Başkan Adayı Üner Açıklaması 'Engelli Rehabilitasyon Merkezi Kuracağız' AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, “Çatalca’da bir sinema salonu bile yok. Engelli vatandaşlarımız rehabilitasyon konusunda sıkıntı yaşıyor. Kültür merkezimizin içerisine engelli rehabilitasyon merkezi kuracağız ve burada 24 saat hizmet vereceğiz” dedi.
 • Mesut Üner, 'Üreten Kazanacak, Belediye Destekleyecek' AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, “İBB’den 28 milyon çiçek alacağız. Bu gelir olarak vatandaşa dönecek. Tarım ve hayvancılık konusunda ise Bakanlık’tan ve İBB’den destek alacağız” dedi.
 • AK Parti Belediye Başkan Adayı Mesut Üner,'Organik Ürün Pazarını Artırmayı Planlıyoruz' İhtisas tarım ve hayvancılık organize sanayi bölgesi ile vatandaşların refah seviyesini artırmayı hedefleyen AK Parti Belediye Başkan adayı Mesut Üner, “Organik çarşılar açıp, organik ürün pazarını artırmayı planlıyoruz. Organik ürünler, tüketiciye doğrudan ulaştırılacak” dedi.
 • Mesut Üner, 'Buradaki Bütün Köylere Alım Garantisi Vereceğiz' AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, “Vatandaş üretecek, biz alacağız. Vatandaşımızın ürettiği maldan mağdur olmaması için aracı olacağız. Buradaki bütün köylere alım garantisi vereceğiz” dedi.
 • Çatalca Belediye Başkan Adayı Üner Açıklaması '80 Milyon Borcu Var, Her Ay 1 Milyon TL Açık Veriyor' Çatalca AK Parti Belediye Başkan adayı Mesut Üner, Çatalca Belediyesi’nin her ay 1 milyon TL açık verdiğini, çalışan maaşları için 3-4 ayda bir arazi satışı yapıldığını ifade etti.
 • (Özel) Kuzey Marmara Otoyolu Köprüleri Birbirine Bağladı Kuzey Marmara Otoyolu’nun (KMO) tamamlanarak hizmete açılan bölümler Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile Osmangazi Köprüsü’nü birbirine bağladı. Bağlantı sağlanan KMO’nun yan yollarda ve bazı viyadüklerde çalışmalar devam ederken yolların son durumu havadan görüntülendi.
 • Hizmeti Getiren İBB, Sahiplenen CHP AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, CHP ile kaybedilen 10 yılı 5 yılda telafi edeceklerini belirtti.
 • Mesut Üner, '10 Yıldır Hizmet Etmedikleri Halde 5 Yıl Daha İsteyen Bir Aday Var' AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, seçim bölgesindeki hanımlarla kahvaltıda buluştu. Burada konuşan Üner, “Halkalı-Sirkeci banliyö tren hattının aynısını güzel Çatalca’mıza da getireceğiz. Çatalca-Halkalı banliyö hattı sayesinde insanlarımız rahatça istedikleri yere gidebilecekler. 10 yıldır hizmet etmedikleri halde sizlerden 5 yıl daha isteyen bir aday var” dedi.
 • Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na Terör Açıklaması Tepkisi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Yeni Zelanda’daki terör saldırısının ardından söylediği sözleri eleştirerek, "Bay Kemal eğer sen bir Müslümansan, terörün kaynağının İslam dünyası olduğunu nasıl söylersin? Önce sen kendini bir test et" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Tekirdağ'a Gidiyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kısıklı’daki evinden helikoptere binerek Tekirdağ’a gitmek üzere yola çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Kısıklı’da İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul İl Emniyet Müdürü Dr. Mustafa Çalışkan uğurladı.
 • İmamoğlu'ndan Erdoğan'a Açıklaması Kovun Demedim Emekli Edin Dedim CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine yönelik söylediklerine üzüldüğünü belirterek, "’Metal yorgunluğu var’ dediler. Ben de ‘emekli edin gitsinler, gönderin gitsinler’ dedim. Ama kovun demedim” dedi.
 • İmamoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Açıklaması 'Kovun Gitsin Demedim, Emekli Edin Gitsinler Dedim' Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine yönelik söylediklerine üzüldüğünü belirterek, "Sayın Cumhurbaşkanı şununla ilgili benim şunu dediğimi ifade etmiş. ‘Kovun gitsin’ demişim. Asla benim ağzımdan böyle bir şey çıkmadı. Şunu dedim, ‘İstanbul’da yoruldular, onlar söylüyor metal yorgunluğu var dediler. Ben de ‘emekli edin gitsinler, gönderin gitsinler’ dedim. Ama kovun demedim” dedi.
 • İmamoğlu Seçim Turun Çatalca'da Sürdürdü Çatalca’da seçim turuna çıkan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Pazar gezisi sırasında eşi Dilek İmamoğlu uyarısı üzerine mutfak alışverişi yaparak, ziyaretlerini poşetlerle sürdürdü. Bölge halkıyla sohbet eden İmamoğlu, engellilerden, tarımdaki üretime ve çiftçilere desteğe kadar birçok konuda projelerini anlattı.
 • Mesut Üner Açıklaması'Çamur, Çöp Gibi Sorunlar Bu Devirde Olmaması Gereken Sorunlar, Bunlar Bitecek' Seçim çalışmaları kapsamında Hallaçlı Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Çatalca AK Parti Belediye Başkan adayı Mesut Üner, ”Sokak köpekleri meselesi tüm Çatalca’da sorun haline gelmiş durumda. Köpeklerden dolayı insanlar bir sokaktan başka bir sokağa geçemeyecek durumda. Biz sevgi evleri tarzında hayvan barınakları oluşturacağız. Çamur, çöp gibi sorunlar bu devirde olmaması gereken sorunlar, bunlar bitecek. Biz tüm projelerimizle vatandaşımızın yüzünü güldüreceğiz” dedi.
 • Mesut Üner Açıklaması Çatalca'da 85 Hektar Üzerine Sosyal Tesis Kurulacak Çatalca AK Parti Belediye Başkan adayı Mesut Üner, Çatalca’nın tarihi ve turizm değerlerinin ön plana çıkartacak projelerini anlattı.
 • Çatalca Mesut Üner'in Projeleriyle Kalkınacak AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, Çatalca’nın turizm potansiyeli harekete geçirmek, ilçe ekonomisine ve istihdama maksimum katkı sağlamak amacıyla turizm alanında büyük bir seferberlik başlatıyor.
 • Mesut Üner Açıklaması Çatalca'da Mahallenin Geliri Mahallede Kalacak Çatalca’da mahallenin gelirinin mahallede kalacağını ifade eden Çatalca AK Parti Belediye Başkan Adayı Mesut Üner, Celepköy gibi seracılık yapan mahallerde kooperatiflerdeki 525.000 olan çiçek tanzimi 2 katına çıkacak. “1.050.000 çiçek alımı yapılacak sizlerden, bunun sözünü Binali Yıldırım Başkanımızdan aldık. işçiler için de ring sefer hizmeti vereceğiz" dedi.
 • Mesut Üner, 'Çatalca'da Modern Bir Sanayi Alanı İnşa Edilecek ' Halkalı-Edirne arasına hızlı tren projesini hazırladıklarını belirten AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, bu hızlı trenin güzergahının Çatalca’dan geçeceğini açıkladı. Çatalca-Halkalı banliyö tren hattı müjdesini de verdi.
 • Mesut Üner Açıklaması'Yol Genişletme Çalışmaları İle Vatandaşın Yaşadığı Sorunları Bitireceğiz' Çatalca AK Parti Belediye Başkan adayı Mesut Üner, ilçede yaşanan sorunlara istinaden “Yol genişletme çalışmaları ile vatandaşın yaşadığı sorunları bitireceğiz. Doğalgazı olmayan yer kalmayacak” dedi.
 • Ferrero, Kadın Çiftçileri İstanbul'da Ağırladı Ferrero Fındık, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle farklı bölgelerden gelen 13 kadın çiftçiyi İstanbul’da ağırladı. Etkinliğe katılan kadın çiftçiler deneyimlerini ve hedeflerini birbirleri ile paylaşırken Ferrero Kurumsal İlişkiler Direktörü Yasemin Taşkın, “Bugüne kadar 9 bin kadına eğitim sertifikası verdik. Bu seneki hedefimiz 13 bin kadına ulaşmak” dedi.
 • Çatalca AK Parti Belediye Başkan Adayı Mesut Üner Açıklaması 'Çatalca'da 4 Bin'e Yakın Kaçak İnşaat Var' Çatalca’nın AK Parti Belediye Başkan Adayı Mesut Üner, “Söz Sizde” programı kapsamında mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. İmar konusunu mutlaka çözeceklerini söyleyen Üner, “İstanbul‘un 39 ilçesinde bir tek Çatalca’da bu sorun mevcut. Çünkü Çatalca’da 4 bin’e yakın kaçak inşaat var. İlçe belediyesi hakkaniyetle görevini yapsaydı hiçbir vatandaşımız şu anda mağdur olmayacaktı. Biz bu sorunu ortadan kaldıracağız” dedi.
 • Mesut Üner Açıklaması 'Mevcut Belediye Çatalca'yı Yönetemedi Ama Biz Kalkındıracağız' Seçim ziyaretlerine Hisarbeyli Mahallesi ile devam eden Çatalca AK Parti Belediye Başkan adayı Mesut Üner,“ Çatalca’nın bize değil, hizmete ihtiyacı var. Çatalca hizmete aç. Mevcut Belediye Çatalca’yı yönetemedi ama biz kalkındıracağız. Çatalca bizimle değişecek, bizimle gelişecek” dedi.
 • 'Çatalca'nın 10 Yılı Heba Oldu, Şimdi Bir 5 Yıl Daha Heba Etmek İstiyorlar' Seçim çalışmalarına Binkılıç Mahallesi sakinlerini dinleyerek devam eden Çatalca AK Parti Belediye Başkan adayı Mesut Üner, “Söz Sizde” programı kapsamında mahalle sakinleriyle buluştu. Üner,mevcut belediyenin 40 vaadinin sadece 3’ünü gerçekleştirdiğini söyleyerek,"Çatalca’nın 10 yılı heba oldu, şimdi bir 5 yıl daha heba etmek istiyorlar. Biz Çatalca’nın kaybettiği 10 yılı 5 yılda telafi edeceğiz. Ben de köy çocuğuyum, sizi en iyi ben anlarım” dedi.
 • Mesut Üner, ' Çatalca'da Köklü Değişim Yaşanacak' AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, Bahşayiş sakinlerine müjdeyi verdi. Bahşayiş, “Belediyenin köylerimizde bulunan yerlerinin gelirlerini köylerimize bırakacağız. Köyün gelirlerini muhtarlığa bırakacağız, o da nerede ihtiyaç varsa oraya harcayacak” dedi.
 • Mesut Üner Açıklaması'Halkalı-Çatalca Banliyö Tren Hattını Getireceğiz' Çatalca Ak Parti Belediye Başkan adayı Mesut Üner, “Halkalı-Çatalca banliyö tren hattını getireceğiz. Kültür merkezi açıp vatandaşa kurs olanağı sağlayacağız, engelli vatandaşlarım için tesis inşa edeceğiz” dedi.
 • Mesut Üner, 'Çatalca'da Her Kesimi Kucaklayacağız, Fayda Üreteceğiz' AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, Çatalca’da değişimin şart olduğunu, her kesime özel projeler ile geldiklerini ifade etti. Yatırıma, kalkınmaya, gelir artırmaya ve istihdama özellikle odaklandıklarını belirtiken " “Çatalca’da her kesimi kucaklayacağız, fayda üreteceğiz” " dedi.
 • Mesut Üner Açıklaması 'Çatalca'da Mevcut Belediyenin Yaptıkları Yetersiz' AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, “Gençler doğal olarak geleceklerini düşünüyor. İş, aş, olanak vereceksiniz ki burada bir hayat kurmak için nedenleri olsun. Bizim projelerimiz var. Ulaşım, iş, tesis, tarım, yatırım, üniversite dahil birçok planımız var” dedi.
 • Mesut Üner Açıklaması 'Çatalcalı Kadınlar Ve Çocuklar İçin Projeler Hazır' AK Parti Çatalca Belediye Başkan Adayı Mesut Üner, çalışan kadınlarla bir araya geldi. Üner, kadınların sorunlarını dinledikten sonra projelerini anlattı. Üner, kadınlar ve çocuklar için projelerin hazır olduğunu ifade ederek, üniversite, havuz, kapalı basketbol salonu, kafeterya ve kreş sözü verdi.
 • Binali Yıldırım Açıklaması 'Mesut Başkan'ı Seçerken Beni De Unutmayın' AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, seçim gezileri kapsamında Çatalca’yı ziyaret etti. Projelerini anlatan Yıldırım, hızlı tren, lojistik merkezi, kamp, festival, spor ve ekotarım alanlarıyla Çatalca’nın kalkınacağını ifade etti. Ayrıca Yıldırım, “Mesut Başkan’ı seçerken beni de unutmayın” dedi.
 • Çatalca'ya Üniversite Müjdesi AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, Çatalca için çok güzel hayallerle yola koyulduklarını, bu hayallerin hepsini projeye dönüştürdüklerini belirtti. Projelerini anlatan Üner, "Mutlaka üniversite getireceğiz. Çatalca meydanını çok güzel bir şekilde düzenleyeceğiz" dedi.
 • Mesut Üner, ' Çatalca Tarım Ve Hayvancılıkla Kalkınacak' Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Çatalca Belediye Başkan Adayı Mesut Üner, projeleriyle Çatalca halkı için istihdam oluşturacaklarını söyledi. Tarım ve hayvancılık organize sanayi bölgesi ile vatandaşların refah seviyesini artırmayı hedeflediklerini açıkladı.
 • Mesut Üner Açıklaması 'Çatalca'ya 80 Milyon Borç Bırakıldı, Projeler Gerçekleştirilmedi' AK Parti Çatalca Belediye Başkan Adayı Mesut Üner, Örcünlü sakinleriyle buluştu. Örcünlü’nün doğal gaz sorunu yaşadığını belirten Üner, “ Çatalca’ya 80 milyon borç bırakıldı, projeler gerçekleştirilmedi. 2019’daki yatırım programı için İGDAŞ Genel Müdürü’yle görüştük. Projesi yapıldı. İhale noktasına gelindi. 2019 yatırım planında olacak. Önümüzdeki kışa inşallah herkesin evinde doğal gazı olacak” dedi.
 • Mimar Mesut Üner Çatalca'ya Projeleriyle Geliyor Çatalca halkı için hizmet etmeye hazır olduğunu söyleyen AK Parti Çatalca Belediye Başkan Adayı Mesut Üner, projelerini anlattı. Çatalca’nın bir üniversite talebi olduğunu, bu konuda çalıştıklarını istihdam ve gelir kapısı oluşturacak çiçek satış noktaları tesis edeceklerini söyledi.
 • Mesut Üner Açıklaması 'Projelerimizle Çatalca'yı Baştan Sona Yenileyeceğiz' Çatalca AK Parti Belediye Başkan Adayı Mesut Üner, vatandaşın kaldırım, yol derdinden kurtulduğu bir belediyecilik yapacaklarını aktararak AK Parti belediyeciliği ile birlikte Çatalca’nın önce sosyal hayatını sonra şehircilik anlayışını baştan sona yenileyeceklerini kaydetti.
 • Mesut Üner'den Çatalca'ya 5 Bin Kişilik İstihdam Müjdesi Çatalca Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mesut Üner, orta ölçekli 8 ila 10 fabrikanın Çatalca’da faaliyet göstermesi için görüşmeler yaptıklarını, 5 bin kişilik istihdam sağlayacaklarını söyledi.
 • Başkan Adayı Üner Açıklaması'Çatalca Organize Tarım İle Kalkınacak' Seçim çalışmalarına Akalan Mahallesi gezisi ile devam eden Çatalca’nın Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mesut Üner, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Üniversite ve kültür merkezinin de içinde olduğu projelerine ilişkin konuşan Üner: "Çatalca organize tarım ile kalkınacak” dedi.
 • Çatalca Ferhatpaşa Mahallesi Sakinlerinden Başkan Adayı Üner'e Destek Seçim çalışmalarına Ferhatpaşa Mahallesi gezisi ile devam eden Çatalca’nın AK Parti Belediye Başkan Adayı Mesut Üner, “Söz Sizde” programı kapsamında mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Varolan belediyeden tüm Çatalca halkı gibi kendilerinin de hizmet alamadıklarını belirten Ferhatpaşa Mahallesi sakinleri, "Memleket işi, gönül işi" diyerek AK Parti belediyeciliğini istedi.
 • Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mesut Üner Açıklaması'Roman Vatandaşlarımızın Gelir Seviyesi Artacak' Roman vatandaşların evlerine ekmeği, çiçek üreticiliği ve satıcılığı yaparak götürdüğün söyleyen Ak Parti Çatalca Belediye Başkan Adayı Mesut Üner,“Çatalca’ya sera kuracağız. Bu konuda İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile görüşüyoruz. Roman vatandaşlarımızın ekonomik gelir seviyesi artacak”dedi.
 • Çatalca'ya 6 Bin 500 Metrekarelik Kültür Merkezi Kültür merkezi projesini açıklayan Ak Parti Çatalca Belediye Başkan Adayı Mesut Üner, esnaf buluşmalarında esnafın sorunlarını dinleyip notlar aldı. Devlet Hastanesi çalışanları ile buluşup Yalıköy, Binkılıç ve Çiftlikköy gibi yerlerde oturan vatandaşların hastaneye ulaşımlarını kolaylaştıracak servis hizmeti vereceklerini açıkladı.
 • Başkan Adayından İstanbul'a Organize Tarım Bölgesi Vaadi AK Parti Çatalca Belediye Başkan adayı Mesut Üner, “İlçemiz gıda üssü olma potansiyeline sahip. Bu potansiyel kullanılmadı. Organize Tarım Bölgesi projemizle bu hedefimizi hayata geçireceğiz” dedi.
 • Başkan Adayı Üner Açıklaması 'Çatalca İlçemiz Hizmetten Yoksun' AK Parti Belediye Başkan adayı Mesut Üner, ilçenin hizmetten yoksun bir belediyecilikle yönetildiğini söyledi.
 • İstanbul'a Bu Gece Kar Geliyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) tarafından yapılan açıklamada, İstanbul’da bu gece yarısından itibaren karın etkili olacağı ve kar yüksekliğinin bazı ilçelerde 15 santimetreye kadar çıkabileceği belirtildi.
 • Çatalca'da Sel Havadan Görüntülendi Çatalca’da dün geceden bu yana etkili olan yağmur ve kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Yağışlar nedeniyle bazı dereler taştı, bazı sokakları ve tarım arazilerini su bastı. Çatalca’da oluşan sel havadan görüntülendi.
 • (Özel) Çatalca'da Hastanede Çıkan Yangın Söndürüldü Çatalca’da hastanede elektrik panosunda yangın çıktı. Acil servis ve müşahede odalarının bulunduğu katta çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü.
 • Çatalca Jandarmadan Eğlence Mekanlarına Operasyon Çatalca’da jandarma ekipleri, eğlence mekanlarına düzenlediği operasyonda ruhsatsız silahlar, kaçak içkiler ele geçirildi. Operasyonda para karşılığı fuhuş yaptığı belirlenen kadınlar da gözaltına alındı.
 • Çatalca'da Sit Alanda Kaçak Kazı Operasyonu Açıklaması 7 Gözaltı İstanbul’un Çatalca ilçesindeki iki ayrı mahallesinde bulunan sit alanındaki Osmanlı dönemine ait iki ayrı binada izinsiz kazı yaptığı belirlenen 7 kişi yakalandı.
 • Terkos Gölünde Kaçak Avcılara Operasyon Terkos Gölünde kaçak avlanmaya karşı ekipler, denetim gerçekleştirdi. Denetimlerde, avlanmada kullanılması yasak olan ağ ve malzemeler ele geçirilirken, yakalanan balıklar tekrar göle bırakıldı.
 • (Özel)Terkos Gölü'nde Kaçak Avcılara Operasyon Kamerada İstanbul’un su ihtiyacını büyük ölçüde karşılayan Terkos gölünde kaçak avlanmaya karşı ekipler, denetim gerçekleştirdi. Denetimlerde, avlanmada kullanılması yasak olan ağ ve malzemeler ele geçirilirken, yakalanan balıklar tekrar göle bırakıldı.
 • Televizyon Hırsızı Kamerada Çatalca’da bir iş yerinden televizyon ve bilgisayar çalan hırsız kameralara yakalandı.
 • Tırdan Külçe Alüminyum Gasp Eden Sahte Polisler Adliyeye Sevk Edildi Kuzey Marmara otoyolunda tepe lambalı otomobilleriyle önünü kestikleri tır sürücüsünü kendi araçlarının bagajına kapatarak 670 bin lira değerindeki 26.5 ton külçe alüminyumu gasp eden 8 şüpheli adliyeye sevk edildi.
 • Şişli, Beyoğlu Ve Beşiktaş'ta Kiracılar; Çatalca'da Ev Sahipleri Oturuyor İstanbul Avrupa Yakası’nda elektrik aboneliğine göre en çok kiracı yüzde 62 ile Şişli’de. Ev sahipliğinin en yüksek olduğu ilçe ise yüzde 71 ile Çatalca. İstanbul Avrupa Yakası’ndaki ilçelerin mesken abonelerinin memleket dağılımına bakıldığında Sivaslıların öne çıktığı görülüyor.
 • Bölgesel Otobüslerde İstanbulkart Dönemi İstanbul’da, bugünden itibaren Silivri, Çatalca, Şile, Pendik ve Tuzla seferleri yapan bölgesel hatlarda da yalnızca İstanbulkart ile seyahat edilecek.
 • İstanbul'da Bölgesel Otobüslerde İstanbulkart Dönemi İstanbul’da, 1 Ağustos’tan itibaren (bugün) Silivri, Çatalca, Şile, Pendik ve Tuzla seferleri yapan bölgesel hatlarda da yalnızca İstanbulkart ile seyahat edilecek.
 • Kuzey Marmara Otoyolu Havadan Görüntülendi Kuzey Marmara otoyolunda incelemelerde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, otoyolun İstanbul’un şehir içi trafiğini hafifleteceğini belirterek, “Yıl sonuna doğru Çatalca’yı ve Gebze’yi bu sisteme entegre etmeyi planlıyoruz” dedi. Çalışmalar ise drone ile havadan görüntülendi.
 • Saraçhane 15 Temmuz Anıtı Açıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 15 Temmuz hain darbe girişiminde Büyükşehir Belediyesi önünde ölüme abdestsiz yürümemek için havuzdan abdest alan vatandaşların anısına yapılan Saraçhane 15 Temmuz Anıtı’nın açılışı yapıldı.
 • Tacize Uğrayan Genç Kızın Ağabeyine Keserli Saldırı Kamerada İstanbul Esenyurt’ta kafede çalışan 16 yaşındaki genç kızı taciz ettiği iddia edilen işletme sahibi, yakınlarıyla birlikte olay hakkında şikayette bulunan genç kızın ağabeyini darp etti. Keserli saldırıya uğrayan ağabeyin bacağı kırılırken, yaşanan dehşet anları güvenlik kamerasına yansıdı.
 1  2  ...  5 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !