Turkcell'den Yeni Kampanya

Haber Tarihi : 15.02.2010 15:17:35 Turkcell, yeni kampanyasıyla müşterilerine Avrupa'da artık çok daha avantajlı konuşma imkanı sunuyor.
A +   A -

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, "Evet" yazıp 5575'e SMS atan kurumsal ya da bireysel tüm faturalı hat sahibi Turkcell'liler Avrupa'dayken yaptıkları konuşmalar için, günde 3 dakikadan sonra yüzde 75 indirimli olarak konuşabiliyorlar.

Tek seferlik abonelikle tüm Avrupa seyahatlerinde yüzde 75 indirim hakkına sahip olan Turkcell'liler, ilk 3 dakika içinse Turkcell Dünya tarifesinden ücretlendiriliyor. Kampanya sadece Avrupa'dan başlatılan çağrılar için geçerli.

"YÜZDE 75 İNDİRİM KAMPANYASI HANGİ ÜLKELERİ KAPSIYOR?"

Turkcell'in bu avantajlı kampanyasının geçerli olduğu ülkeler şöyle sıralanıyor: "Almanya, Andora, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Vatikan, Yunanistan, Karadağ."


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !