Toroğlu ile Çakar dünür oluyor!

Haber Tarihi : 31.08.2009 17:41:58 Ünlü spor yorumcuları Erman Toroğlu ile Ahmet Çakar dizi oyuncu oldu. İki ünlü yorumcu, TRT’de yayınlanacak olan “Anam Sağolsun” isimli dizinin başrolleri için önümüzdeki günlerde kamera karşısına geçiyor.
A +   A -

 

Ekim ayında yayınlanması planlanan dizide Ahmet Ç ; akar , Simavi Kortel adlı bir plastik cerrahını canlandırıyor . Kortel , eğitimli , kü ; ltü ; rlü ; , kibar , aşırı titiz ve pimpirikli bir erkek babası .

Karısına son derece sadık olduğu halde bu konuda paranoyak karısına hiç ; yaranamıyor ve sık sık iftiraya maruz kalıyor . Erman Toroğlu ise Cemil Kurban adlı bir ciğerciyi canlandırıyor . Kurban , maddi durumu ç ; ok yerinde , yarı cahil , kü ; stah , patavatsız , sonradan gö ; rme , hafif şovenist ama komik ve sempatik bir karakter . Ç ; apkın olmasına rağmen karısından ç ; ok korkuyor . Ve sık sık yakalandığı halde ç ; apkınlıklarını ustalıkla inkar ediyor . Dizide Ç ; akar ' ın oğlu ile Erman ' ın kızı evli . Aynı zamanda Ç ; akar ' ın muayenehanesi ile Toroğlu ' nun ciğerci dü ; kkanı aynı binada . Dizide bu ikilinin ç ; evresinde gelişen olaylar anlatılıyor . Toroğlu ve Ç ; akar ' ın dizide eşlerini canlandıracak isimler henü ; z netlik kazanmadı . Yapım şirketi şimdilerde Nevra Serezli ve Pakize Suda ile gö ; rü ; şmelerini sü ; rdü ; rü ; yor . İki futbol yorumcusuyla da 13 ' er bö ; lü ; m iç ; in prensip anlaşması yapıldı .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !