Münevver'in dayısı: İstanbul'da hergün birinin boğazı mı kesiliyor?

Haber Tarihi : 21.08.2009 16:39:18 Münevver Karabulut'un dayısı Hasan Hüseyin Akdoğan, Cem Garipoğlu'nun anneannesi Saadet Erol'un 'Bir tek o mu öldürüldü?' açıklamasına tepki gösterdi. Akdoğan, 'İstanbul'da her gün birinin boğazı mı kesiliyor? Madem ki suçsuz, getirip teslim etsinler' dedi.
A +   A -

 

Hasan Hü ; seyin Akdoğan , Mü ; nevver Karabulut ' un kardeşi Enver Karabulut ile birlikte Asayiş Şube Mü ; dü ; rlü ; ğü ; ' ne gelerek sorumlu mü ; dü ; r Tekin Akdoğan ' ı ziyaret etti . Ziyaret sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan Enver Karabulut , geliş sebeplerinin sadece ziyaret olduğunu sö ; ylemekle yetindi .

Cem Garipoğlu ' nun anneannesini Saadet Erol ' un aç ; ıklamasını değerlendiren Hasan Hü ; seyin Akdoğan da , ' İstanbul ' da her gü ; n birinin boğazı mı kesiliyor? Madem ki suç ; suz , getirip teslim etsinler ' diye konuştu .

Bu arada , emniyet mü ; dü ; rlü ; ğü ; nde bulunan Cem Garipoğlu ' nun amcası Nizam Garipoğlu , bir sü ; re dışarı ç ; ıktıktan sonra tekrar iç ; eri girdi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !