Münevver cinayetinde flaş gelişme

Haber Tarihi : 18.08.2009 15:53:17 Karabulut cinayetiyle ilgili ifade veren 9 kişi emniyetten ayrıldı.
A +   A -

 

Ö ; ldü ; rü ; len Mü ; nevver Karabulut ' un katil zanlısı olarak aranan Cem Garipoğlu ' nun amcası , kardeşi ve dedesinin de aralarında bulunduğu 12 kişinin ifadesi alınıyor .

Cem Garipoğlu ' nun amcası işadamı Hayyam Garipoğlu , kardeşi Levent Garipoğlu ve dedesi Kasım Garipoğlu ile kuzenleri ve hizmetç ; iler dahil toplam 12 kişi cinayete ilişkin ifadesine başvurulmak ü ; zere Asayiş Şube Mü ; dü ; rlü ; ğü ; ' ne ç ; ağırıldı . 12 kişinin şu sıralar ifadesi alınıyor .

10 KİŞİ EMNİYETTEN AYRILDI

Ö ; ldü ; rü ; len Mü ; nevver Karabulut ' un katil zanlısı olarak aranan Cem Garipoğlu ' nun iki amcası ve dedesi dışındaki 10 kişi ifadelerinin ardından emniyetten ayrıldı .

Cem Gariopğlu ' nun amcaları Hayyam Garipoğlu ve ağabeyi Levent Garipoğlu ' nun ifadelerinin alınmasına devam ediliyor .

SORGUYA BAKANLIK MÜ ; FETTİŞLERİ DE KATILDI

Mü ; nevver Karabulut cinayeti ile ilgili olarak Asayiş Şube Mü ; dü ; rlü ; ğü ; ' nde devam eden ifade alma işleminde İç ; işleri Bakanlığı tarafından gö ; revlendirilen ve Ankara ' dan gelen mü ; fettişlerin de bulunduğu ö ; ğrenildi .

Aralarında Hayyam Gariboğlu ' nun da bulunduğu 12 kişinin ifadesinin alınması bizzat mü ; fettişler kontrolü ; nde gerç ; ekleştirildi . Ö ; te yandan , Mü ; nevver Karabulut cinayetinde bugü ; ne kadar ç ; alışan polisler hakkında da soruşturma aç ; ıldığı ve mü ; fettişlerin bu konuda da ç ; alışma yapacağı iddia edildi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !