İstanbul'da iki itfaiyeci şehit oldu

Haber Tarihi : 20.08.2009 11:44:20 İstanbul Sultanbeyli'de çıkan fabrika yangında bir itfaiye eri şehit olurken, Eyüp İtfaiyesi'nden görev dönüşü araç bakımı yapmakta olan bir itfaiye eri ise elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti.
A +   A -

 

Sultanbeyli ' de , iki katlı halı fabrikasında ç ; ıkan yangına mü ; dahale eden itfaiye erlerinden biri şehit oldu . Dumandan etkilenen 3 itfaiye eri ise hastaneye kaldırıldı .

Edinilen bilgiye gö ; re , Mehmet Akif Mahallesi Fatih Caddesi ü ; zerinde bulunan iki katıl halı fabrikasında yangın ç ; ıktı . Yangına ilk mü ; dahale eden itfaiye erlerinden biri dumandan etkilenerek şehit oldu . 3 itfaiye eri ise dumandan etkilendi .

Eyü ; p İtfaiyesi ' nden gö ; rev dö ; nü ; şü ; araç ; bakımı yapan bir itfaiye eri ise elektrik ç ; arpması sonucu şehit oldu .

Edinilen bilgiye gö ; re ; Eyü ; p İtfaiyesi ' ne bağlı ekip bö ; lgeden ç ; ıkan bir yangına mü ; dahale ettikten sonra merkeze dö ; ndü ; . Merkeze dö ; nen aracın bakımını yapan bir itfaiye eri elektrik ç ; arpması sonucu ağır yaralandı . İtfaiyeciler tarafından Vakıf Gureba Hastanesi ' ne getirilen yaralı itfaiyeci tü ; m mü ; dahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti . İstanbul Bü ; yü ; kşehir Belediyesi ' nden konuyla ilgili yazılı aç ; ıklama yapılacağı belirtildi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !