İstanbul'da Basketbol Zirvesi

Haber Tarihi : 01.06.2018 22:52:16 TBF ve TÜBAD iş birliğiyle organize edilen 11. Uluslararası Basketbol Antrenörü Semineri, 2022 Haziran'da düzenlenecek
A +   A -

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği (TÜBAD) iş birliğinde organize edilen 11. Uluslararası Basketbol Antrenörü Semineri, 20-22 Haziran'da İstanbul'da düzenlenecek.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre, Avrupa basketbolunun önemli isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı seminer, Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Üç gün sürecek organizasyonda TOFAŞ Başantrenörü Orhun Ene, Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic ile yardımcısı Erdem Can'ın yer alacağı teknik bölümlerin yanı sıra alanlarında uzman isimler de bulunacak.

Unutulmaz basketbolcu David Rivers, TÜBAD Başkan Vekili ve Sosyolog Çetin Yılmaz, CSKA Moskova'nın kuvvet ve kondisyon antrenörü Kostas Chatzichrisos ile beslenme uzmanı Dr. Ayşegül Çoruhlu, kendi alanlarındaki bilgi ve deneyimlerini katılımcı antrenörlerle paylaşacak.