Işıl Alben Açıklaması 'Avustralya, Gruptaki En Kritik Maç Olacak'

Haber Tarihi : 03.08.2018 13:02:47 A Milli Kadın Basketbol Takımı oyuncusu Işıl Alben, Dünya Şampiyonası’nda gruptaki en kritik maçlarının Avustralya olduğunu belirterek, “Onları yenersek madalya için önümüz açık diye düşünüyorum. Çok istikrarlı bir takımız” dedi.
A +   A -

22-30 Eylül tarihlerinde İspanya’da düzenlenecek Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek olan A Milli Kadın Basketbol Takımı, Sinan Erdem Salonu’nda medya günü etkinliğine katıldı.

Burada takımının deneyimli oyuncularından Işıl Alben, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Milli takımda bulunan ekibin beraber olmaktan keyif aldığı bir oyuncularından oluştuğu söyleyen Alben, “Burada güzel bir ortam var. Burada olmaktan ve milli takım formasını taşımaktan çok gurur duyuyorum. En kritik maç Avustralya maçı. Onları yenersek madalya için önümüz açık diye düşünüyorum. Çok istikrarlı bir takımız. Tüm büyük organizasyonlarda başarıyı yakalamış bir ekibiz. Kadromuzda gençleşme oluyor. Tecrübeli isimlerin genç isimlerle kaynaşması çok önemli” diye konuştu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !