İBB Başkanı Mevlüt Uysal Açıklaması 'Sultanbeyli'nin İmar Sorunu Çözüldü Şimdi Yatırım Vakti'

Haber Tarihi : 14.06.2018 13:23:02 Sultanbeyli’de vatandaşlarla iftarda buluşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, ilçede imar sorununun çözüldüğünü belirterek, imar sorunu nedeniyle geciken tüm yatırım projelerinin hızla hayata geçirileceği müjdesini verdi.
A +   A -

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Sultanbeyli için yapılması planlanan tüm yatırımları hayata geçirme vakti” dedi.Metro ile her yere hızlı ulaşım

Özellikle ulaşımda yapılacak projelere dikkat çeken Uysal, “Sultanbeyli’ye bugüne kadar önemli yatırımlar yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Özellikle ilçenin ulaşımda daha rahat ve konforlu seyahat etmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Üsküdar-Ümraniye arasında hizmete başlayan metro hattı Sultanbeyli’ye kadar uzatılacak. İnşaat çalışmaları hızla devam eden metro sadece burayla da sınırlı kalmayacak. Sabiha Gökçen Havalimanı, Kadıköy-Kartal metro hattı, Sultanbeyli ziyaretlerine Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, İstanbul Milletvekili Adayı Ali Sevinç, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tombaş da eşlik etti.