Halis Toprak'tan oğluna 2,3 Milyon Dolarlık villa

Haber Tarihi : 22.08.2009 TMSF’nin şirketlerine el koyduğu Halis Toprak’ın, oğlu Turgut Toprak’a 2.3 Milyon Dolara Boğaz manzaralı bir villa aldığı öğrenildi.
A +   A -

 

Villada oğlu ile birlikte yaşayan Halis Toprak ' ın eski eşi Ö ; zlem Ö ; zkan &ldquo ; Halis Bey , geç ; tiğimiz hafta geldi . Oğlu Turgut Toprak ' ın yaş gü ; nü ; pastasını kesti&rdquo ; derken , 71 yaşındaki Halis Toprak ' la zaman zaman gö ; rü ; ştü ; klerini de dile getirdi .
Halis Toprak ' ın tartışmalara neden olan son evliliği ile ilgili &ldquo ; Konuşmak istemiyorum&rdquo ; diye konuşan Ö ; zlem Ö ; zkan , &rdquo ; Halis Bey ' le aramızda bir sorun yok . Zaman zaman kendisiyle gö ; rü ; şü ; yoruz . Geç ; tiğimiz hafta oğlumuz Turgut ' un yedinci yaş gü ; nü ; ydü ; . Halis Bey buraya geldi . Doğum gü ; nü ; nü ; birlikte kutladık . Oğlum benim herşeyim . Başka da bir şey sö ; ylemek istemiyorum&rdquo ; ifadelerini kullandı .
Halis Toprak , 33 yıl evli kaldığı Ayşe Toprak ' tan boşandıktan sonra 1999 yılında kendisinden 39 yaş kü ; ç ; ü ; k Ö ; zlem Ö ; zkan ' la evlenmişti . 9 yıl evli kaldığı Ö ; zlem Ö ; zkan ' dan Turgut adında bir oğlu oldu . 2008 yılında Ö ; zlem Ö ; zkan ' dan anlaşmalı olarak boşandı . Halis Toprak , ö ; lü ; mü ; nden sonra miras kavgası yaşanmasın diye DNA testi yaptırıp , kendi oğlu olduğunu kesinleştirdiği Turgut ' un velayetini annesine verdi ve ayda 10 Bin TL nafaka bağladı . Halis Toprak , geç ; tiğimiz yıl yaşanan boşanmadan kısa bir sü ; re sonra oğlu Turgut Toprak ' a 2 . 3 Milyon Dolara Emirgan sırtlarında Boğaz manzaralı havuzlu bir villa satın aldı . Ö ; zlem Ö ; zkan ' ın oğluyla birlikte yaşadığı villanın bitişiğindeki villada Olağanü ; stü ; Hal Eski Valisi Hayri Kozakç ; ıoğlu oturuyor . Villanın bulunduğu sokakta ise Futbol Federasyonu Eski Başkanı Hasan Doğan ' ın kardeşi Hü ; seyin Doğan ' ın da villası var .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !