Global Mücevher Markasından 'Ürün Geliştirme' Anlaşması

Haber Tarihi : 16.04.2019 16:33:21 Global mücevher markası Swarovski, ürün geliştirmeyi kolaylaştırmak ve koleksiyon planlamasını geliştirmek için Centric PLM ile iş birliğine gidildiğini duyurdu.
A +   A -

Dünyaca ünlü mücevher markası Swarovski, tüketim ürünleri üzerine faaliyet gösteren şirketlere, stratejik ve operasyonel dijital dönüşüm hedeflerine ulaşmaları için işletme çözümlerini sağlayan Centric Software’in Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM) çözümünü ile anlaşma sağladığını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre genel merkezi İsviçre’de bulunan mücevher markası bijuteri, saat ve aksesuar koleksiyonu geliştirmesini modernize etmek için yeni bir çözüme ihtiyaç duydu.

Markanın Pazarlama Operasyonları Direktörü Martin Buchbauer, “Fazla özelleştirmenin de negatif bir etkisi oldu. İki sistemi birleştirme olasılığını araştırdık, ancak kısa zamanda mevcut PLM sistemlerimizden hiçbiriyle bunu yapamayacağımızı fark ettik. Tanımlanmış kullanım gerekliliklerimizi nasıl ele alacaklarını ve koleksiyon geliştirme sürecimizi bir sonraki düzeye taşımamıza nasıl yardım edebileceklerini görmek için Centric ile iletişime geçtik” dedi.Buchbauer, “Centric, harika ve ezber bozan bir işlevsellik sunuyor. Aynı zamanda Centric ekibi son derece yetkin. Sistemlerimizi ve süreçlerimizi geliştirme şekilleri konusunda bizi teşvik edip destekliyorlar. Temel kullanıcılarımız sezgisel ve modern arayüzü hemen benimsedi. Bu da bizi doğru yolda olduğumuza ikna etti” şeklinde görüş bildirdi.

Centric Software Başkanı ve CEO’su Chris Groves ise “Swarovski’nin Centric PLM’i seçtiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz,” diyor. “Bu, dünyanın en saygın mücevher markalarından biriyle ortaklık ile mücevher sektöründe dikey büyümemizin temelini atıyor. Şimdi ve gelecek yıllarda, SWAROVSKI ile ortak bir şekilde çalışmayı dört gözle bekliyoruz” diye konuştu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !