Ekranların En Çok Konuşulan Dizileri Belli Oldu

Haber Tarihi : 01.11.2018 11:30:49 Televizyon ekranlarının en çok konuşulan dizileri belli oldu. Ekim ayında en fazla “Ufak Tefek Cinayetler” dizisi habere konu oldu.
A +   A -

Ajans Press, Ekim ayının televizyon raporunu çıkardı. Buna göre, ekranlara veda eden diziler ve çekimleri yeni başlayan projeler seyircinin yanı sıra TV sayfalarının da dikkat çeken başlıkları arasına yerleşti.

ZİRVENİN YENİ SAHİBİ ‘UFAK TEFEK CİNAYETLER’

Ekim ayının televizyon raporu incelendiğinde, en çok konuşulan yapımın yeni sezon bölümleri başlayan Ufak Tefek Cinayetler olduğu belirlendi. Dizi Ekim ayında 169 yazılı basın haberiyle adından söz ettirdi. Bir Zamanlar Çukurova 167 yazılı basın haberiyle konuşulurken, Ekim ayının en çok konuşulan ikinci yapımı olmaya başardı. Çukur dizisi ise hakkında çıkan 164 haberle Ekim’in en çok konuşulan üçüncü dizisi oldu. Çocuklar Duymasın, 152 yazılı basın haberiyle dördüncü sıraya yerleşirken, Sen Anlat Karadeniz 150 yazılı basın haberiyle en çok konuşulan ilk beş yapım içerisine girmeyi başardı.

1- 31 Ekim tarihleri arasında yaptığı yazılı basın incelemesinde, ilk beşi takip eden diğer yapımlar 149 yazılı basın haberiyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 146 haberle İstanbullu Gelin, 136 haberle Erkenci Kuş ve 124’er haberle Arka Sokaklar ve geçtiğimiz günlerde final yapan Koca Koca Yalanlar oldu.