Bu film artık namus meselesi

Haber Tarihi : 18.08.2009 Münevver Karabulut’un hikayesini bir filmde toplayacak olan yapımcı Melih Göğebakan, bazı kişilerin, filmin yapılmaması karşılığında para teklif ettiklerini belirtti. Göğebakan, Münevver filmini neye mal olursa olsun tamamlayacaklarını belirtti.
A +   A -

 

Filmle toplumsal mesaj vermek istediklerini belirten Gö ; ğebakan , ç ; ekimlere 02 Eylü ; l ' de start vereceklerini sö ; yledi . Gö ; ğebakan , filmin gelirleriyle Bolu ' da bir okul yaptıracaklarını belirtti .

Mü ; nevver Karabulut cinayetinin zanlısı olarak aranan Cem Garipoğlu , aradan geç ; en 164 gü ; ne rağmen bulunamazken , cinayetle ilgili yapılması planlanan filmin yapımcısı Melih Gö ; ğebakan bir basın toplantısı dü ; zenledi . Adana ' daki ç ; alışmaları sırasında 2 lü ; ks araç ; la 4 kişinin kendisini ziyaret ettiğini belirten Gö ; ğebakan , ' Gelenlerin sponsorlukla ilgili gö ; rü ; şeceklerini zannettim . Şahıslar filmden vazgeç ; memiz halinde bu zamana kadar yaptığımız 82 bin TL ' lik harcamayı karşılayacaklarını sö ; ylediler . Kendilerine kim olduklarını sorduğumda ' Ceyhan ' daki Garipoğlu ailesinin fabrikalarından geldiklerini sö ; ylediler . Ben de ' bir dü ; şü ; nelim ' diyerek gelenleri gö ; nderdim . Biz neye mal olursa olsun , ne kadar tehdit alırsak alalım bu projeden vazgeç ; meyeceğiz . Biz artık bu projeyi bir namus meselesi olarak gö ; rü ; yoruz . Ve bu projeyi tamamlayacağız . ' şeklinde konuştu .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !