Bomba İmha Uzmanlarının Çalışması Sürüyor

Haber Tarihi : 13.12.2017 17:09:04 İstanbul Bahçelievler’de şüpheli bir araç polisi alarma geçirdi. Aracın bulunduğu yol trafiğe kapatılırken, bomba imha uzmanları araçta inceleme başlattı. Uzmanların incelemeleri yaklaşık 1 saattir devam ediyor.
A +   A -

Bahçelievler’de meydana gelen olayda, bir araçtan şüphelenen polis ekipleri alarma geçti. Aracı Kerim Çavuş Caddesi üzerinde durduran ekipler yolu trafiğe kapattı. Aracın çevresine şerit çekerek güvenlik önlemi alan ekipler olay yerine bomba imha uzmanı çağırdı. Cadde trafiğe kapatılırken, bomba imha uzmanları araçta inceleme başlattı. Uzmanların incelemeleri yaklaşık 1 saattir devam ediyor.

“BİZ GÖRMEDİK İHBAR ETMİŞLER”

Olayı görmediğini ve arkadaşlarından duyduğunu söyleyen Emrah Kırlangıç, “Biz görmedik ihbar etmişler zaten yolu kapatmışlar hemen. Bombayı kurarken yakalanmışlar, patlama olmadı da şuan çözmeye çalışıyorlar” dedi.“ARABADA BOMBA VAR DEDİLER”

Olay yerindeki bir vatandaş etraftaki kalabalığı görünce ne olduğunu merak ettiğini söyleyerek, “Biz buraya namaz kılmaya geldik arabada bomba var dediler. Bakıyoruz, kalabalığı görünce bekliyoruz” diye konuştu.“BOMBA KOYANI YAKALAMIŞLAR DİYORLAR”

Olayı anlatan çevredeki bir vatandaş, “Patlama falan yok kimisi 200 kilo kimi 300 kilo diyor. Bomba koyanı yakalamışlar diyorlar. Arabayı lastikçi bulmuş herhalde, öyle bir laf var” ifadelerini kullandı.

(Volkan Kayalar/İHA)


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !