Baba Karabulut'tan şok edecek istek

Haber Tarihi : 31.08.2009 09:18:33 Başı kesilerek öldürülen Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, Garipoğlu ailesinden 3 milyon Avro helallik istedi.
A +   A -

 

TEKLİF GARİPOĞLU AİLESİ ' NDEN GELDİ
Bir televizyon kanalında konuşan Sü ; reyya Karabulut , Garipoğlu ailesinden kendisine gö ; nderilen haberde cinayete karşılık helallik teklif edildiğini , kendisinin bunu 2 şartla kabul edebileceğini sö ; yledi .
Karabulut , ilk şartının cinayet zanlısı Cem Garipoğlu ' nun adalete teslim edilmesi olduğunu , ikinci şartının ise kendisine helallik bedeli olarak 3 milyon Avro ö ; denmesi olduğunu belirtti .

' KENDİM İÇ ; İN İSTEMEDİM '
' Bu 3 milyon Avro ' yu da kendim iç ; in istemedim , yanlış anlaşılmasın ' diyen Karabulut , bu parayla kızı adına vakıf kurmayı ya da hayır yapmayı dü ; şü ; ndü ; ğü ; nü ; belirtti . Aileden henü ; z cevap gelmediğini fakat konuşmalarının kameraya ç ; ekildiğini ifade eden Karabulut , &ldquo ; Ben bugü ; ne dek hiç ; bir şeyimi basından gizlemedim . Benim canım yanmış . Ben kızımın adını yaşatmak istiyorum . Kan parası değil bu helalleşme ' dedi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !