Ataşehir cinayetinden tüyler ürperten detaylar

Haber Tarihi : 26.08.2009 18:09:50 Poliste ifade vermeyi reddeden çıkarıldığı savcılıkta ise cinayeti anlatan Nuray Çetinkaya, amacının bankacı arkadaşı Nalan Sezer'i eterle bayıltıp, kredi kartı ile borçlarını kapatmak olduğunu söyledi.
A +   A -

 

Ataşehir ' de 3 ay ö ; nce tanıştığı bankacı arkadaşını ö ; ldü ; rdü ; ğü ; iddiası ile tutuklanan Nuray Ç ; etinkaya savcılık ifadesinde , amacının cinayet işlemek değil , kurbanından yardım istemek olduğunu belirtti . İnternetten intihar etmek iç ; in sipariş ettiği eter ile konuşma sırasında tartıştığı arkadaşını bayıltmak istediğini sö ; yleyen Nuray Ç ; etinkaya , &ldquo ; Şeker hastasıydı , eterden aşırı etkilenerek ö ; ldü ; &rdquo ; dedi .

&ldquo ; ASIL NİYETİM CİNAYET DEĞİL İNTİHARDI&rdquo ;
Evine misafirliğe gelen arkadaşını tasarlayarak ö ; ldü ; rmek suç ; undan tutuklanarak cezaevine gö ; nderilen Nuray Ç ; etinkaya ' nın savcılık ifadesinde asıl niyetinin cinayet değil intihar etmek olduğu ortaya ç ; ıktı . Emniyette ifade vermeyi reddeden ve ö ; nceki gü ; n ç ; ıkarıldığı Kadıkö ; y Adliyesi Nö ; betç ; i Cumhuriyet Savcılığı ' nda ifade veren Nuray Ç ; etinkaya , ' Nalan Sezer ' in Bodrum ' da tatil yaptığı sırada kendisini arayarak ' Haftasonu uğrayabilirim ' dediğini ve Cumartesi gü ; nü ; de yemek iç ; in geldiğini ' sö ; yledi . Nuray Ç ; etinkaya ifadesinin devamında ' 3 ay ö ; nce Denizbank ' ta ç ; alışırken arkadaşla tanıştım . Tatildeyken beni aradığı iç ; in cumartesi akşam yemeğine davet ettim . Yemek yedik sonrasında salonda sohbet etmeye başladık ' dedi .

' SÖ ; ZÜ ; NÜ ; TUTMAYINCA GÖ ; ZÜ ; M KARARDI '
&ldquo ; Sohbet sırasında Sultanahmet Kö ; ftecisin ' den olan alacağım konusunda daha ö ; nceden yardım sö ; zü ; vardı ve Nalan ' a bunu hatırlattım&rdquo ; diyen Nuray Ç ; etinkaya , ' Konuyu hatırlatınca bana hayır cevabını verdi . Ç ; ok sinirlendim ve tartışmaya başladık . Benim maddi sıkıntılarım başlamıştı , kızımı da 2 ay ö ; nce okuldan almak zorunda kalmıştım . Yaşadığım bu sıkıntılar nedeniyle intiharı dü ; şü ; nü ; yordum . Bunun iç ; in bir siteden eter almıştım ve evde bulunduruyordum&rdquo ; dedi . Arkadaşından gelen hayır cevabıyla karşılaşınca eteri koklatıp bayıltmayı ve kredi kartı ile borç ; larımı kapatmayı dü ; şü ; ndü ; ğü ; nü ; anlatan zanlı , &ldquo ; Amacım Nalan ' ın yavaş yavaş ayıldıktan sonra evi terk etmesini beklemekti . Planımı uyguladım ve iç ; erden aldığım eter ile Nalan ' ı bayılttım . Ancak bir sü ; re sonra Nalan ' ın yü ; zü ; gö ; zü ; şişti ve kızarmaya başladı . Ne yapacağımı şaşırdım . Balkona gidip hava aldım . Odalarda şaşkın bir şekilde dolaştım . Sonra kontrol iç ; in yanına gittim . Ağzından kö ; pü ; kler ç ; ıkmıştı . Pike ile sü ; rü ; kleyip kü ; ç ; ü ; k odaya aldım . Bu arada taşıma gü ; ç ; lü ; ğü ; ç ; ektiğim iç ; in ellerini ve ayaklarını da bağladım ' dedi .

' POŞETİ KORKTUĞUM İÇ ; İN KAFASINA GEÇ ; İRDİM '
Nuray Ç ; etinkaya ' nın ifadesini alan nö ; betç ; i savcının ' Maktü ; lü ; n kafasına niye poşet geç ; irdin? sorusuna ise ' Ben kafasına poşeti ağzından gelen kö ; pü ; klerden ve yü ; zü ; ne bakmaktan korktuğum iç ; in geç ; irdim . Amacım nefessiz kalmasını sağlamak değildi ' dedi . Nuray Ç ; etinkaya ile birlikte tutuklanan eşi Ali Ç ; etinkaya ' nın ise ü ; zerinde bulunan kan ö ; rneği ile ilgili Adli Tıp Kurumu ' ndan netice gelene kadar cinayete iştirak suç ; u ile tutuklandığı belirtildi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !