Anadolu Derbisi'nden Önce Taraftarlara Dijital Destek

Haber Tarihi : 01.11.2018 12:41:19 4 Kasım’da oynanacak Trabzonspor-Bursaspor maçından öncesinde Türk sporunun destekçilerinden Turkcell, dijital iş birliğine gittiği iki takım taraftarları da mutlu edecek. İki takım taraftarlarına bu maça özel 1 GB internet hediye edilecek.
A +   A -

Turkcell’in futbol kulüplerine verdiği dijital destek devam ediyor. Trabzonspor ve Bursaspor taraftarları için özel hatlar oluşturan şirket, iki takımın 4 Kasım’daki karşılaşmasında taraftarları hediye internetle sevindirecek. İki takımın yapacağı dev maç için iki takım taraftarları bu maça özel günlük 1 GB internet kazanacak.

İsmail Bütün: “Taraftarlar kulüp hatlarını alarak takımlarına destek olabilir”

Tüm dünyada yaşanan dijitalleşme sürecinde futbol kulüplerinin de yer alması için çalıştıklarını dile getiren Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, “Spor dünyası olanca hızıyla dijitalleşiyor. Trabzonspor ve Bursaspor gibi dijitalleşme hamlesini başlattığımız iki kulüp. Maç günü, takımlarına gönül veren 61Cell ve Bursa Mobile’lı taraftarlara günlük 1 GB hediye ediyoruz. Anadolu’nun iki güzide takımına da başarılar dilerim” dedi.