12'nci katta ölüm kalım savaşı!

Haber Tarihi : 06.09.2009 15:43:22 İstanbul Erenköy'de bir binanın 12'nci katında dış cephe kaplamasını yaparken beli tutulan ve dengesini kaybeden işçiyi düşmekten, son anda yanındaki arkadaşı kurtardı.
A +   A -

 

Olay , Erenkö ; y Ihlamur Sokak No 10 ' da bulunan Tü ; rsan Apartmanı ' nda meydana geldi . Binanın dış cephe kaplamasını yapan işç ; ilerden Salih Ç ; apan , 12 . Katta kurulan iskelede ç ; alışırken bir anda beli tutuldu .
Can havliyle hemen karşısındaki pencereyi tıklayan işç ; inin karşısına ç ; ıkan ev hanımı , korkarak pencereyi aç ; madı . Ç ; ektiği acının etkisiyle dengesini kaybeden Salih Ç ; apan ' ı dü ; şmekten sonda yanına gelerek koluna giren arkadaşı kendisine sarılarak , kurtardı . Ancak bu kez de olay yerine gelen itfaiye merdiven aracına binmek sorun oldu . Merdiven ancak 5 ' nci kata kadar ulaşabildi . Ardından bir başka merdiven aracı geldi ancak onun da boyu yetmedi .

Talihsiz işç ; i yaklaşık 3 saatin sonunda yan daireden gelen itfaiye ekiplerinin sayesinde bulunduğu iskeleden alınarak , Haydarpaşa Numune Hastanesi ' ne kaldırıldı . İşç ; i Salih Ç ; apan ' ın durumunun sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi .


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !